تاریخ: 13:05 :: 2018/05/28
افزایش ۲۰ هزار تومانی قیمت سکه

قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران افزایش یافت به نحوی که نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۲ میلیون و ۶۴ هزار تومان رسید.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز (دوشنبه هغتم خرداد) در بازار تهران با ۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۲ میلیون و ۶۴ هزار تومان تعیین شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار تومان رشد نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۹۸۷ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۱۳ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۲۰ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۱۰ هزار تومان رشد نسبت به مدت مشابه ۵۹۳ هزار تومان معامله شد.

از سوی دیگر، هر قطعه سکه گرمی با ۳ هزار تومان افزایش قیمت ۳۶۰ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز بدون تغییر قیمت ۱۸۹ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت خورد.

با این حال بر اساس اعلام بانک مرکزی، قیمت هر دلار آمریکا با یک تومان رشد نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۲۱۲ تومان تعیین شده است. افزون بر این، هر یورو با ۲۲ تومان افزایش ۴ هزار و ۹۱۰ تومان و هر پوند نیز با ۷ تومان رشد ۵ هزار و ۶۱۰ تومان ارزشگذاری شد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه و ارز

شنبه یکشنبه دوشنبه

سکه امامی

۲۰۳۶۵۰۰ ۲۰۴۴۰۰۰ ۲۰۶۴۰۰۰

سکه بهار آزادی

۱۹۵۷۰۰۰ ۱۹۶۷۰۰۰ ۱۹۸۷۰۰۰

نیم سکه

۱۰۰۷۰۰۰ ۱۰۰۷۰۰۰ ۱۰۲۰۰۰۰

ربع سکه

۵۷۶۰۰۰ ۵۸۳۰۰۰ ۵۹۳۰۰۰

سکه گرمی

۳۵۷۰۰۰ ۳۵۷۰۰۰ ۳۶۰۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۱۸۸۷۰۰ ۱۸۹۲۰۰ ۱۸۹۲۰۰

دلار

۴۲۱۱ ۴۲۱۱ ۴۲۱۲

یورو

۴۹۱۰ ۴۹۱۰ ۴۹۳۲
پوند ۵۶۰۳ ۵۶۰۳ ۵۶۱۱
print
برچسب ها:

پاسخی بگذارید