تاریخ: 8:33 :: 2021/03/01
جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان سی‌سخت در بقاع متبرکه مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: شهروندان مازندرانی جهت همدردی با زلزله‌زدگان سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد می‌توانند هدایای خود را در بقاع متبرکه تحویل دهند و یا مبالغ را به شماره کارت (۶۰۳۷۹۹۷۸۷۱۰۰۰۹۹۹ – حساب کمک‌های مردمی سازمان اوقاف برای بلایای طبیعی) واریز نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در گفت‌وگویی با اشاره به وقوع زلزله در سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اوقاف و امور خیریه مازندران جهت کمک به هموطنان زلزله‌زده از ظرفیت اماکن مذهبی بهره‌گیری کرده تا کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کند.
وی افزود: خادمین بقاع متبرکه مازندران جهت همدردی با زلزله‌زدگان سی‌سخت این آمادگی را دارند تا در آستان مقدس امامزادگان شاخص استان کمک‌های مردمی را جمع آوری و به دست مردم زلزله‌زده برسانند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: همچنین زائران و مردم عزیز می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت (۶۰۳۷۹۹۷۸۷۱۰۰۰۹۹۹ – حساب کمک‌های مردمی سازمان اوقاف برای بلایای طبیعی) واریز نمایند تا تجهیزات لازم برای زلزله‌زدگان سی‌سخت خریداری شود.

print

پاسخی بگذارید