تاریخ: 6:24 :: 2018/09/04
سی و دومین دوره قرعه کشی حساب های پس انداز بانک رفاه برگزار شد

سی و دومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه با حضور حسین رحمتی عضو هیات مدیره بانک رفاه و نمایندگان دادستانی کل کشور و بانک مرکزی ج.ا.ا، دوازدهم شهریور ماه سالجاری برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، رحمتی در این مراسم با  ابراز خرسندی از تلاقی مراسم قرعه کشی بانک با هفته بانکداری اسلامی گفت : سنت پسندیده قرض الحسنه اثرات مثبت بسیاری برای توسعه جامعه به دنبال دارد و بانک رفاه تلاش می کند منابع قرض الحسنه در امور خیر و برای نیازمندان واقعی جامعه صرف شود.

وی به تشریح اقدامات بانک در حوزه تخصیص منابع قرض الحسنه طی یک سال گذشته پرداخت و خاطر نشان ساخت: بانک رفاه همواره تلاش ویژه ای داشته تا در امور عام المنفعه حضور مستمر و جدی داشته باشد. طی سال گذشته بانک رفاه در زمینه تأمین جهیزیه و تسهیلات ازدواج حضور اثربخش داشت. این بانک همچنین در سایر حوزه ها از جمله حوزه مسئولیت اجتماعی و آزاد سازی زندانیان معسر منشأ اثرات خیر بوده است.

رحمتی با بیان اینکه ۱۳۶ هزار و ۹۱۲ حساب مشمول شرکت در قرعه کشی بوده اند، گفت: این تعداد با مساعدت هیات مدیره محترم بانک رفاه به ۲۰۰ هزار حساب افزایش یافته و مشتریان بیشتری شانس برنده شدن جوایز را خواهند داشت.

وی با قدردانی از حسن اعتماد مشتریان اظهار داشت: قدردان مشتریان ارجمند بانک رفاه هستیم که به این بانک اعتماد کرده و منابع خود را نزد بانک سپرده گذاری کرده اند.

مجموع جوایز این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک ۳۰۳ میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال و شامل تعداد ۵۸ کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به ارزش یک میلیارد ریال، تعداد ۱۵۸ کمک هزینه خرید خودرو داخلی به ارزش هریک ۲۰۰ میلیون ریال، تعداد ۲۵۸ جایزه نقدی به ارزش هریک ۵۰ میلیون ریال، تعداد ۳۵۸ کمک هزینه خرید صنایع دستی به ارزش هریک ۵ میلیون ریال و تعداد ۱۹۹ هزار و ۱۶۸ جایزه نقدی هریک به ارزش یک میلیون ریال می شود.

گفتنی است اسامی برندگان این دوره به زودی از طریق پایگاه اینترنتی بانک رفاه به نشانی www.refah-bank.ir  اعلام خواهد شد.

print

پاسخی بگذارید