معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد
گروه: اقتصادی
تاریخ: 14:43 :: 2020/08/02
معرفی ۱۹ بانک توسط بانک مرکزی برای پرداخت تسهیلات کمک ودیعه مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی از معرفی ۱۹ بانک عامل از سوی بانک مرکزی برای پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن خبر داد و گفت: مستاجران واجد شرایط قبل از ۲۰ مرداد برای دریافت وام ودیعه مسکن به بانک‌ها معرفی می‌شوند.

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، در خصوص زمان پرداخت وام کمک ودیعه مسکن مستاجران و اینکه چه افرادی واجد شرایط برای دریافت این نوع از تسهیلات هستند، گفت: ۲ میلیون و ۲۲۰ هزار نفر متقاضی در مدت زمان یک هفته از ۴ تا ۹ مرداد برای دریافت وام کمک ودیعه مسکن ثبت‌نام کردند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از امروز ۱۱ مردادماه پالایش‌های متقاضیان دریافت وام کمک ودیعه مسکن‌آغاز شده است، افزود: برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است که قبل از ۲۰ مردادماه اسامی واجدان شرایط و مستاجران نیازمند حمایت‌های دولتی برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن به بانک‌های عامل معرفی شوند.

محمودزاده توضیح داد: در خصوص پرداخت وام ودیعه مسکن، ۱۹ بانک و موسسه اعتباری توسط بانک مرکزی معرفی شدند که بزودی سهمیه هر بانک به تفکیک استان و شعبه مشخص می‌شود و وزارت راه و شهرسازی افراد واجد شرایط را به بانک های معرفی شده از سوی بانک مرکزی معرفی می‌کند تا واجدان شرایط در کمترین زمان ممکن تسهیلات را دریافت کنند.

print

پاسخی بگذارید