پرواز مشهد در فرودگاه رامسر برقرار شد

پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر رفت و برگشت رامسر - مشهد به لیست پروازهای فرودگاه رامسر اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه رامسر ، پس از افتتاح باند جدید این فرودگاه و در جریان درخواست شهروندان ، پرواز مسیر رفت و برگشت رامسر – مشهد هم به فرودگاه رامسر اضافه شد تا هم رامسری ها راحت تر به زیارت امام هشتم (ع) مشرف شوند و هم مشهدی ها و گردشگران خارجی آن شهر بتوانند برای به رامسر سفر کنند.

پرواز رامسر –  مشهد روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته انجام می شود.

طبق اعلام فرودگاه رامسر ، پرواز سه شنبه ساعت ۱۲ و ۵۵ دقیقه فرودگاه رامسر را ترک می کند و ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در فرودگاه مشهد به زمین می نشیند . این پرواز سپس ساعت ۱۵ و ۱۰ دقیقه مشهد را به مقصد رامسر ترک می کند و ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه در فرودگاه این شهر فرود می آید.

پرواز روز جمعه هم ساعت ۱۱ و ۲۵ دقیقه رامسر را ترک می کند و ساعت ۱۲ و ۵۵ دقیقه به مشهد می رسد. این پرواز سپس ساعت ۱۱ و ۴۰ دقیقه فرودگاه مشهد ترک کرده و ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه در رامسر به زمین می نشیند.

فرودگاه رامسر در حال حاضر تمامی روزهای هفته در مسیر تهران و بر عکس ، هفته ای سه روز به مقصد اصفهان و بالعکس و هفته ای ۲ روز هم در مسیر اهواز و برعکس پرواز دارد.

فرودگاه شهرستان گردشگرپذیر ۸۰ هزار نفری رامسر با قدمتی بیش از۵۰ سال یکی از زیباترین فرودگاه های شمال کشور است که در ضلع شمالی شهر و در حاشیه دریا خزر قرار دارد و طبق اسناد موجود ساخت آن به سال ۱۳۴۲ باز می گردد.

print

پاسخی بگذارید