تاریخ: 23:24 :: 2020/09/23
کسب اولین پیروزی شهرداری گنبدکاووس در لیگ برتر والیبال

تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در هفته چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام شهید سردار قاسم سلیمانی، در خانه با نتیجه سه بر ۲ تیم سپاهان اصفهان را شکست داد و به نخستین پیروزی خود در لیگ برتر امسال رسید.

تیم شهرداری گنبدکاووس عصر امروز چهارشنبه در چهارمین بازی لیگ برتر والیبال در سالن المپیک این شهر به مصاف میهمان اصفهانی خود رفت که در گیم ابتدایی موفق شد با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ این تیم پرقدرت را شکست دهد.

در ست دوم تیم سپاهان با تمرکز در خانه حریف و با ارائه یک بازی منسجم برتری خود را به رخ تیم شهرداری گنبدکاووس کشید و با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ انتقام باخت در گیم نخست را گرفت.

تیم شهرداری گنبدکاووس در گیم سوم پر اشتباه ظاهر شدو در انتها نیز این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به حریف واگذار کرد.

شاگردان عظیم جریده در ست چهارم بار دیگر به بازی برگشتند و با استفاده از سرویس‌های هدفمند، ضربات سرعتی و دفاع خوب روی تور، تمرکز بازیکنان تیم سپاهان را برهم زده و با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسیدند.

در گیم پایانی تیم شهرداری گنبدکاووس با ارائه یک بازی تاکتیکی ۱۵ بر ۶ به پیروزی رسید و در مجموع نیز ۳ بر ۲ تیم برتر میدان شد.

قضاوت این دیدار که به سبب شیوع کرونا و برابر آیین نامه مسابقات بدون تماشاگر برگزار شد، برعهده محمد شاهمیری و اسماعیل رزقی بود و حسین پورکاشیان به عنوان ناظر فنی و مسعود ذوقی به عنوان ناظر داوری حضور داشتند.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است و رشته والیبال در بین مردم این دیار بویژه ترکمن‌ها علاقمندان فراوانی دارد.

تاکنون بازیکنان زیادی از این شهرستان به رده‌های مختلف تیم ملی راه یافته‌اند که فرهاد قائمی از مشهورترین آنها است.

print

پاسخی بگذارید