تاریخ: 15:15 :: 2019/11/09
کلاهبرداربانکی در ساری دستگیر شد

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری متهم به کلاهبرداری که با استفاده از مدارک هویتی افراد، اقدام به دریافت تسهیلات غیرمجاز بانکی به مبلغ چهار میلیارد ریال در ساری کرده بود، خبرداد.

 پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی مراجعه افرادی به مراجع قضائی و انتظامی مبنی بر کلاهبرداری از آنان با استفاده از مدارک هویتی و دریافت تسهیلات غیرمجاز بانکی به نامشان در یکی از بانک ها، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و انجام تحقیقات از مالباختگان دریافتند، فردی به عنوان مدیر یک صندوق قرض الحسنه با دسترسی به مدارک هویتی و اطلاعات حساب افراد در چندین فقره اقدام به دریافت تسهیلات غیرمجاز بانکی به مبلغ ۴ میلیارد ریال کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران اضافه کرد: با شناسایی متهم به کلاهبرداری و دستگیری این فرد، کارشناسان پلیس آگاهی دریافتند، این فرد که به عنوان مدیر صندوق قرض الحسنه در یکی از روستاهای حومه شهرستان ساری فعالیت می کرده با استفاده از مدارک مشتریان صندوق و ارائه آن به یک بانک با سوء استفاده از اعتماد کارمندان بانک، اقدام به افتتاح حساب و اخذ تسهیلات به نام مشتریان صندوق کرده است.

سردار میرفیضی گفت متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

print

پاسخی بگذارید