گروه: اقتصادی
تاریخ: 23:37 :: 2019/08/18
۲۴ میلیارد تومان پروژه عمرانی هفته دولت در تنکابن بهره‌برداری می‌شود

معاون امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن گفت: همزمان با هفته دولت ۹ دستگاه اجرایی شهرستان پروژه‌هایی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان در این شهرستان به بهره‌برداری خواهند رساند.

حسن باقری روز یکشنبه در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن افزود: این پروژه در بخش های مختلف اماده بهره برداری شده و برخی از پروژه های حوادثی شامل دیواره سازی رودخانه ها و گوشواره سازی پل ها در فهرست برنامه های هفته دولت قرار نگرفته است.

معاون امور عمرانی فرمانداری تنکابن خطاب به برخی دستگاه های اجرایی شهرستان خاطر نشان کرد : بعد از سیل مهرماه ۹۷ برخی پروژه های حوادثی دستگاه ها هنوز به اتمام و بهره برداری نرسیده که با توجه به نزدیک شدن فصل بارش می بایست اهتمام بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

باقری تصریح کرد: هنوز تثبیت بستر بسیاری از رودخانه های منطقه انجام نشده که در صورت بارش های تند و رگباری می تواند مشکل ساز شود و تسریع در اجرای این کارها ضروری است.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن هم با اشاره مطالب مطرح شده در فضای مجازی در خصوص جابجایی امام جمعه گفت : هرگونه ادعایی مبنی بر نقش دولت در عزل و نصب امامان جمعه کذب محض است و اینگونه اقدامات از شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور صورت می گیرد.

دو هفته قبل با حکم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور،  حجت الاسلام سید مهدی هدایتی جایگزین حجت الاسلام عبدالعلی پوراکبر به عنوان امام جمعه شهر تنکابن در غرب مازندران انتخاب شد.

سید امیرحسینی جو در این جلسه افزود: کنار گذاشته شدن امام جمعه این شهرستان توسط شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور صورت گرفته که یک نهاد کاملا مستقل است و زیر نظر رهبر معظم انقلاب اداره می شود.

وی اظهار داشت : حجت الاسلام پوراکبر امام جمعه سابق شهر تنکابن با وجود برخی اختلاف سلیقه ها ، تعامل و همکاری خوبی با مجموعه شهرستان داشت و بابت کنار گذاشتن ایشان هیچ نظری از فرمانداری به عنوان نماینده دولت گرفته نشد.

حسینی جو با بیان اینکه همه باید به تصمیم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور احترام بگذاریم ، خاطر نشان کرد : برخی ادعا می کنند که فرمانداری در این زمینه نقش داشته و اعلام کرده اند که دست به افشاگری خواهند زد و ما نیز منتظر افشاگری آنها هستیم.

به گفته فرماندار ویژه شهرستان تنکابن ، با معرفی امام جمعه جدید طبق روال معمول از حجت الاسلام پوراکبر امام جمعه پیشین تجلیل خواهد شد و هیچگونه کوتاهی در این زمینه صورت نگرفته است.

حسینی جو یادآور شد : در این شهرستان وحدت و انسجام لازم وجود دارد و در تلاش هستیم تا آن را گسترش دهیم.

در پایان جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن از علیرضا پورعلم خبرنگار خبرگزاری ایرنا بابت انعکاس دقیق خدمات و دستاوردهای انقلاب و دولت تدبیر و امید تجلیل و قدردانی شد.

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.

print

پاسخی بگذارید