تاریخ: 22:35 :: 2020/10/20
جاعل عنوان مسئول شهرداری ساری دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: جاعلی که خود را به عنوان یکی از مسئولان شهرداری ساری معرفی و ۳۰۰ میلیاردریال کلاهبرداری کرده بود با ۲۵ شاکی در ساری دستگیر شد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس ، سردار «مرتضی میرزایی» افزود: در پی طرح شکایت از سوی افرادی مبنی برکلاهبرداری از آنان از سوی فردی در شهرستان ساری، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات از مالباختگان دریافتند، فردی با همدستی فردی دیگر با معرفی خود به عنوان یکی از مسئولان شهرداری در پوشش یک شرکت سرمایه گذاری و ارائه سهام اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی همدست متهم دستگیر و مخفیگاه متهم اصلی پرونده نیز در یکی از شهرستان های ساحلی شناسایی شد .

سردار میرزایی با اشاره به هماهنگی قضائی از دستگیری متهم اصلی این پرونده خبر داد و افزود: متهم به همراه همدستش پس از تشکیل پرونده به اتهام جعل عنوان و کلاهبرداری ۳۰۰ میلیاردی از ۲۵ شاکی به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

print

پاسخی بگذارید