تاریخ: 18:52 :: 2020/11/25
شرکت پنج بانوی گیلانی در کلاس دانش افزایی داوران فوتبال کشور

پنج بانوی گیلانی در کلاس ویبنار دانش افزایی داوران فوتبال بانوی کشور شرکت کردند.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : زهرا امدادی، گیتا الکن صابری، الهام کرامت شعار، ستاره نصیری و ریحانه آشتاب داوران گیلانی حاضر در این دوره بودند.

علیرضا وهابی ادامه داد: کلاس ویبنار دانش افزایی داوران فوتبال بانوان کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ با حضور برترین داوران استان های مختلف کشور به صورت مجازی برگزار شد.

وی بیان کرد: این کلاس دانش افزایی از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال و برای کسب آمادگی و مهارت بیشتر داوران بانوی کشور و انتخاب آنان برای قضاوت در رقابت های فصل جاری فوتبال بانوان در لیگ های مختلف برگزار شد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان ابراز امیدواری کرد : هر پنج بانوی داور گیلانی حاضر در این دوره دانش افزایی، در رقابت های فصل جاری فوتبال بانوان کشور نیز حضور یافته و به عنوان داور مسابقات را قضاوت کنند و همچنان شاهد قضاوت خوب این داوران گیلانی در سطح کشور باشیم.

وهابی خاطرنشان کرد: گیلان از داوران بسیار ارزنده ای در هر دو بخش آقایان و بانوان برخوردار است و هر ساله این داوران در رقابت های  فوتبال و در لیگ های مختلف حضور چشمگیر داشته و مسابقات مهمی را قضاوت می کنند.

print

پاسخی بگذارید