تاریخ: 22:55 :: 2019/03/16
کاپیتان سپیدرود: رادیوشوویچ از نحوه  پنالتی مطلع بود

کاپیتان تیم سپیدرود رشت در دیدار برابر پرسپولیس گفت: رادیوشوویچ دروازبان پرسپولیس از نحوه زدن ضربه پنالتی من مطلع بود.

سرویس ورزشی اقتصاد شمال ، محمد غلامی عصر شنبه در پایان دیدار تیم های سپیدرود و پرسپولیس در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: فکر نمی‌کردم که دروازبان پرسپولیس پنالتی مرا مهار کند و متاسفانه نتوانستم پنالتی را به گل تبدبل کنم.

وی افزود: رادیوشوویچ پس از مهار پنالتی عنوان کرد که می دانسته من چگونه پنالتی می زنم اما به هیچ وجه اتنظار نداشتم که این دروازبان تا این حد از نحوه زدن پنالتی‌ من شناخت داشته باشد.
غلامی که یک ضربه پنالتی را در این دیدار به هدر داد، بیان کرد: می‌خواستم ضربه ‌ام را به گل تبدیل کنم اما بدشانس بودم چون اگر این پنالتی گل می‌شد به بازی برمی‌گشتیم، اما شرمنده هواداران شدم و امیدواریم که در بازی‌ های آینده بتوانیم این شکست را جبران کنیم.
کاپیتان این دیدار سپیدرود رشت ادامه داد: متاسفانه در نیمه اول برخلاف جریان بازی گل زود هنگامی را دریافت و وقتی برای جبران گل خورده تلاش کردیم ، گل‌های بعدی را خوردیم و فاصله ما با حریف زیاد شد.
غلامی اضافه کرد: بازی آینده ما نیز در رشت و برابر تیم پیکان خواهد بود که تحت هر شرایطی باید در این بازی خانگی پیروز شده و هر سه امتیاز این بازی خانگی مهم را کسب کنیم.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران عصر امروز (شنبه) در هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت سرخپوشان پایتخت با نتیجه سه بر یک میزبان را شکست دادند.
ایرنا

print

پاسخی بگذارید