تاریخ: 22:57 :: 2021/01/13
فعالیت ۲۳۲ تیم عملیاتی در طرح شهید سلیمانی گلوگاه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلوگاه از فعالیت ۲۳۲تیم عملیاتی در طرح شهید سلیمانی این شهرستان خبر داد.

سید حسن یوسفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلوگاه، با بیان اینکه ۱۹ روستا در طرح شهید سلیمانی گلوگاه فعال بوده اند، گفت: ۵۹ پایگاه‌های فعال شده شهری و روستایی با تشکیل ۲۳۲ تیم توانستند این طرح را در گلوگاه به خوبی پیش ببرند.

او افزود:هدف اصلی از اجرای پویش ملی سردار سلیمانی، رهگیری، پیگیری و مراقبت از بیماران کووید ۱۹ و افراد مشکوک به این بیماری است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلوگاه با اشاره به نتایج این طرح، گفت: طبق آخرین آمار از شروع اجرای طرح ۴۶۰ بیمار مشکوک به کرونا شناسایی و ۲۰۱ نفر هم به مراکز درمانی معرفی شدند.

یوسفی از توزیع ۲۱۳ بسته کمک معیشتی با همت خیرین در بین خانواده‌های تحت حمایت خبر داد، افزود: تیم‌های تشکیل شده در شهرستان توانستند حدود ۱۹۰ خانوار که به دلیل بیماری کرونا دچار آسیب شده بودند را درقالب طرح شهید سلیمانی شناسایی کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلوگاه در پایان ضمن تشکر از همراهی همه‌ی افراد و سایر ادارات شهرستان در اجرای موفق این طرح، گفت: لازم است این مراقبت‌ها و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی هم در سطح شهرو روستا ادامه داشته باشد تا همچنان شاهد روند کاهشی این بیماری در روز‌های آینده و همچنین ریشه کنی کامل بیماری باشیم.

print

پاسخی بگذارید