گروه: اجتماعی
تاریخ: ۰:۵۰ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۴

شال گردن یک اکسسوری زمستانه است که خانم‌ها و آقایان به هدف گرم شدن یا حتی جذاب‌تر شدن از آن استفاده می‌کنند، اما برخی از آقایان هستند که شیوه بستن شال گردن را نمی‌دانند، از این رو تصمیم می‌گیرند که از آن استفاده نکنند. از آنجا که این اکسسوری می‌تواند بر جذابیت ظاهر آقایان بیافزاید، ما در اینجا چند شیوه جذاب برای بستن آن را آورده ایم.

سرویس اجتماعی اقتصاد شمال  – ترجمه از پردیس بختیاری: شال گردن یک اکسسوری زمستانه است که خانم ها و آقایان به هدف گرم شدن یا حتی جذاب تر شدن از آن استفاده می کنند اما برخی از آقایان هستند که شیوه بستن شال گردن را نمی دانند، از این رو تصمیم می گیرند که از آن استفاده نکنند. از آنجا که این اکسسوری می تواند بر جذابیت ظاهر آقایان بیافزاید، ما در اینجا چند شیوه جذاب برای بستن آن را آورده ایم.

شال گردن بزرگ و طرح دار

راهنمای بستن شال گردن برای آقایان

اگر اعتماد به نفس بالایی دارید، شال گردنی بزرگ می تواند گزینه خوبی باشد تا بیش از همیشه به چشم آیید. شال گردنی بزرگ با طرح و رنگ های بولد و چشمگیر می تواند جذابیت ظاهری تان را دو برابر کند. از آنجا که شال گردن تان طول بلندی است، می توانید آن را به مدل های مختلف گره بزنید. این مدل شال گردن نه تنها جذاب است، بلکه گردن شما را نیز در روزهای سرد زمستان گرم نگه می دارد.


شالی با قد متوسط به رنگ خنثی

راهنمای بستن شال گردن برای آقایان

اگر دوست ندارید شال گردن تان اولین چیزی باشد که به چشم می آید، می توانید از شالی کوچک تر استفاده کنید. یکی از راحت ترین گره ها، گره پاریسی ست که در تصویر نیز مشاهده می کنید. کافی ست شال تان را از وسط تا کنید و آن را مانند تصویر گره بزنید. این مدل شال برای آقایانی که به اعتدال در هر زمینه ای اعتقاد دارند، پیشنهاد می شود. توصیه ما به شما این است که رنگ شال تان را به رنگ های خنثی انتخاب کنید تا با دیگر رنگ های لباس تان هماهنگی داشته باشد.


شالی به رنگ های پاستلی

راهنمای بستن شال گردن برای آقایان

اگر لباس هایتان به رنگ های خنثی ای چون سفید، مشکی یا خاکستری می باشند و می خواهید با استفاده از شال گردن به ظاهرتان رنگ دهید، بهتر است که به سراغ شال های رنگی بروید. شال های رنگی در ظاهر شما اولین چیزی ست که چشم ها را به سمت خود جلب می کند. بنابراین در انتخاب رنگ آن نهایت دقت را به کار گیرید.


شال کوچک به سبک مینیمالیست

راهنمای بستن شال گردن برای آقایان

اگر شال گردن را نه به هدف گرم کردن سر و گردن، بلکه تنها برای جذاب تر کردن استایل تان به کار می گیرید، می توانید به سراغ شال های کوچک یا بهتر است بگویم دستمال گردن بروید. در این شرایط، اگر لباس تان به رنگ های خنثی ست، شال تان را رنگی و طرح دار انتخاب کنید اما اگر لباس تان رنگی ست، می توانید شال گردنی هم رنگ یا به رنگی مکمل رنگ لباس تان بگذارید. از آنجا که شالی کوچک دارید، جزییات در آن نقش مهمی دارند، از این رو با دقت بیشتری طرح و رنگ آن را انتخاب کنید.


مدل هنری

راهنمای بستن شال گردن برای آقایان

حتما لازم نیست که شما شال تان را دور گردن تان گره بزنید، شما می توانید آن را از دو ور آویزان کنید. حتی اگر کت تن تان است، می توانید شال را در زیر کت قرار دهید. این مدل را کانیه وست، ستاره هالیوودی، مد کرد. اگر شما هم می خواهید به سبکی نیمه رسمی تیپ بزنید، این مدل هنری شال انتخاب خوبی برایتان خواهد بود.

منبع:برترین
print

پاسخی بگذارید