گروه: اقتصادی
تاریخ: ۲۱:۴۹ :: ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
اعطای حکم انتصاب شهردار جدید رشت توسط معاون وزیر کشور

حکم وزیر کشور در خصوص انتصاب شهردار جدید رشت، توسط معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به ناصر حاج محمدی اعطاء شد.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت در این جلسه که عصر دیروز با حضور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر رشت برگزار شد، جمالی نژاد حکم انتصاب ناصرحاج محمدی شهردار جدید رشت را به وی اعطاء کرد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در این جلسه ضمن آرزوی موفقیت برای شهردار جدید رشت اظهار داشت: شورا و شهرداری برای جلب مشارکت مردم در برنامه های مدیریت شهری و همچنین اجرای پروژه های شهری با اتکا به منابع مردمی و سرمایه گذاران؛ باید در جامعه امیدآفرینی کنند.

مراسم معارفه و شروع به کار رسمی شهردار جدید رشت در استان گیلان و شهر رشت نیز ۲۵ خرداد ساعت ۱۶ در سالن شهدای ناجا میدان انتظام با حضور مسوولان ملی و استانی برگزار می شود.

ناصر حاج محمدی شانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری، با ۱۰ رای اعضای شورای اسلامی رشت به عنوان شهردار منتخب این کلانشهر انتخاب و برای تایید به وزارت کشور معرفی شده بود.

حاج محمدی سابقه شهرداری شاهرود و اسلامشهر را در کارنامه کاری خود دارد.

مسعود نصرتی قزوینی نژاد آخرین شهردار کلانشهر رشت که با انتخاب اعضای شورای دوره پنجم، با شعار رشت به سوی شکوفایی به عنوان شهردار رشت سکان مدیریت شهری این کلانشهر را به دست گرفته بود، سی ام تیرماه سال گذشته پس از ۱۰ ماه استعفایش را به رئیس شورا تقدیم کرد.
در این مدت شهرداری رشت با سرپرستی علی بهارمست اداره شد.
رشت حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که در طول روز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد، شورای اسلامی کلانشهر رشت ۱۱ عضو دارد.

print

پاسخی بگذارید