تاریخ: ۱۰:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۳

بیمه آسیا زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود را اعلام کرد.

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه آسیا که با نماد «آسیا» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه ایی در سامانه کدال، اعلام شد. بر اساس این گزارش، شرکت بیمه آسیا مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود را روز چهارشنبه ۲۷ تیر ماه ۹۷ برگزار می کند.

افزون بر این، کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۲۷ تیر ماه ۹۷ به نشانی تهران، خیابان سپهبد قرنی، تقاطع خیابان آیت الله طالقانی، ضلع شمال غربی تقاطع، شماره ۹۴، سالن اجتماعات ساختمان شماره یک بیمه آسیا مراجعه کنند.

دستور جلسه  مجمع

لازم به ذکر است، تصویب صورت های مالی، استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع باشد، دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا اعلام شده است.

آخرین اطلاعات مالی

این گزارش می افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC  در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بیمه آسیا که با نماد «آسیا» در بازار اول (تابلوی فرعی) بورس فعال است باز و هیچ گره معاملاتی برای خرید و فروش سهام آن وجود ندارد. همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت ۶.۷۶ مرتبه و «EPS»  آن نیز ۱۹۳ ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

بر اساس گزارش ایبِنا، ۴ سهامدار عمده بیمه آسیا، شامل «پویافرازکیش با ۱۹.۵۹۰ درصد، صبا میهن با ۱۸.۸۶۰ درصد، سرمایه گذاری A.F.J.H کیش با ۱۸.۳۴۰  و صندوق بازنشستگی با ۱۶.۸۰۰ درصد» است.

متن اطلاعیه دعوت به مجمع بیمه آسیا

print
برچسب ها:

پاسخی بگذارید