تاریخ: ۱۱:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
افزایش قیمت بلیط هواپیماها تخلف است

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشورگفت: هیچ دستورالعملی برای افزایش قیمت بلیط های هواپیماها را ­سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت های هواپیمایی ابلاغ نکرده است.

کیارش جعفرزاده با تأکید بر خرید بلیط هواپیما توسط مسافران از مراکز مجاز، گفت:​ به دفعات از مسافران هوایی کشور درخواست کرده ایم که بلیط هواپیمای خود را از مراکز مجاز خریداری کنند­ و اگر در سایت ها و شرکت های فروش بلیط هواپیما با قیمت هایی بالاتر از قیمت های شرکت های هواپیمایی مواجه شدند حتماً به این سازمان اطلاع رسانی کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت:​ دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت های هواپیمایی توصیه کرده است که نسبت به نحوه توزیع بلیط هواپیماهای خود نظارت داشته باشند تا اگر کسی خارج از نرخ اعلام شده توسط شرکت اقدام به فروش بلیط هواپیما کرد­امکان برخورد با آن را داشته باشیم.

جعفرزاده افزود:​ سازمان هواپیمایی کشوری پیش از این بارها با شرکت های متخلف و سایت های سودجو برخورد کرده است که از آن جمله می توان به لغو مجوز ۸ دفتر هواپیمایی و تعلق ۲۰ مجوز دفاتر متخلف و همچنین معرفی چندین سایت غیرمجاز به مراجع ذیصلاح اشاره کرد.

وی خاطر نشان کرد:​ مردم می توانند در صورت برخورد با متخلفین مراتب را با سامانه سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس CAO.IR اعلام کنند­و اطمینان خاطر داشته باشند که این سازمان با متخلفین برخوردی قاطع خواهد داشت.

print

پاسخی بگذارید