تاریخ: ۱۲:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
بارانی‌: بخاطر نکونام و هواداران به نساجی آمدم

محمدصادق بارانی هافبک تازه وارد نساجی می گوید به خاطر جواد نکونام و هواداران پرشور قائمشهری به این تیم آمده است.

صادق بارانی در مورد علت حضورش در تیم نساجی و شرایط این تیم می گوید: شرایط این تیم تا اینجا کار خیلی خوب بوده و نساجی اگرچه تازه به لیگ برتر آمده اما شرایطش را از خیلی از تیم های لیگ برتری مناسب تر دیدم چون تمرینات و آماده سازی خیلی منظمی داریم طوری که مشخص است هدفی پشت تمام این کارها وجود دارد.

وی در ادامه گفت: من فکر می کنم برند اصلی تیم نساجی آقای نکونام است ضمن آنکه نساجی حمایت همه جانبه هوادارانش را پشت سر خودش دارد که در آینده حتما به کمک این دو می توانیم جایگاه خوبی در جدول کسب کنیم.

از بارانی می پرسیم چطور با وجود پیشنهادات خوبی که داشت به نساجی پیوسته که او اینطور پاسخ می دهد: من به خاطر آقای نکونام به نساجی آمدم و این را همه تیم های خواهان من می دانند، همانطور که گفتم اسم آقاجواد برای نساجی یک برند است و همین موضوع من را به سمت این تیم جذب کرد.

هافبک نساجی در رابطه با آنکه فکر می کند آیا این تیم می تواند در لیگ برتر نتیجه خوبی کسب کند یا خیر هم گفت: همانطور که گفتم این تیم با برنامه ریزی و اهدافی که در سر دارد بی هدف مقابل حریفان حاضر نخواهد شد ضمن آنکه نساجی در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی جذب کرده و همه با هم تلاش می کنیم تا این تیم امسال در لیگ برتر نتایج خوبی کسب کند اگرچه برای هماهنگ شدن با لیگ برتر نیاز به زمان داریم اما مطمئنم که ما از پس رقبا برخواهیم آمد.

print

پاسخی بگذارید