تاریخ: ۱۳:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۶

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در اتفاقی جالب و غیرمنتظره به دلیل عدم تأمین منابع مالی جهت کرایه اتوبوس نتوانست عازم یزد شود و پیش از برگزاری دیدار برابر ایفا اردکان یزد با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد.

حمیدرضایی سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس  ضمن تأیید این خبر افزود: در این‌یک هفته تمرینات خوب و قدرتمندی را پشت سر گذاشتیم و از هر لحاظ خود را برای شکست تیم ایفا اردکان یزد آماده کرده بودیم.

او با اشاره به اینکه پس از پیروزی هفته گذشته بازیکنان هم‌قسم شده بودند تا نماینده یزد را شکست داده تا در ادامه فصل بتوانیم به جایگاه مناسبی در لیگ برتر دست‌یابیم، اضافه کرد: سه‌شنبه‌شب سرپرست تیم به محل تمرین آمد که از وی زمان حرکت به یزد را جویا شدم که وی اعلام کرد تاکنون شرایط و منابع مالی برای اعزام مهیا نشده و در حال رایزنی برای برطرف کردن مشکل هستم.

وی ادامه داد: طبق روال هرساله برای سفر به یزد با کرایه اتوبوس صبح یک روز مانده به مسابقه راهی این شهر می‌شدیم اما روز گذشته(5 مهرماه) تا ساعت یک ظهر هرچه منتظر ماندم خبری از حرکت نشد که با سرپرست تیم تماس گرفتم که وی اعلام کرد به دلیل عدم تأمین منابع مالی نمی‌توانیم به این سفر برویم که واقعاً این جمله برایم باعث تعجب بود.

رضایی با اشاره به اینکه تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس از ابتدا با بازیکنان و کادرفنی بومی راهی مسابقات شده و هرساله بازیکنان زیادی را به این رشته معرفی می‌کند، خاطرنشان کرد: کرایه اتوبوس رفت‌وبرگشت به یزد در حدود 25 میلیون ریال بود که با هزینه اقامت این سفر کمتر از 50 میلیون ریال برای باشگاه شهرداری بندرعباس هزینه در برداشت.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس بابیان اینکه حتی بازیکنان حاضر بودند اگر هزینه بنزین شان داده شود با ماشین شخصی راهی یزد شوند، عنوان کرد: متأسفم که این امر محقق نشد و درحالی‌که اعضای تیم فوتبال شهرداری با آن تعداد با پرواز به سفر می‌روند اما تیم ساحلی انگار عضوی از باشگاه نبوده و حتی حاضر نیستند برای سفر اتوبوس تأمین کنند.

وی با اشاره به اینکه سخت‌ترین شب زندگی‌ام را سپری کردم، افزود: درحالی‌که طی هفته جاری فرزندم در بیمارستان بستری بود اما به عشق تیم ساحلی و هم‌قسم شدن بازیکنان بر سر تمرینات حاضر و تمامی تمرکز خود را برای شکست تیم یزد به کاربستیم که متأسفانه با این حادثه انگیزه تمامی عوامل تیم از بین رفته است.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در پایان با اشاره به اینکه مجموع قراردادهای تیم فوتبال ساحلی 300 میلیون تومان است و تاکنون بازیکنان در این فصل کمتر از 10 درصد دریافت کرده‌اند، اضافه کرد: اعضای کادرفنی در این دو سال هنوز روی‌هم‌رفته 10 میلیون تومان هم دریافت نکرده‌اند.

 

منبع:ایسنا

print

پاسخی بگذارید