مدیر برنامه ریزی بانک ایران زمین
تاریخ: ۱۱:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۴

مدیر برنامه‌ریزی بانک ایران زمین، بانکداری دیجیتال را تنها راه صنعت بانکداری برای خروج از شرایط فعلی دانست و گفت:این صنعت در حال حاضر به مرحله بلوغ خود رسیده و رقابت بین بانکها بسیار شدید است.

به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، مهران سوادکوهی در جمع مدیران این بانک با اشاره به شرایط فعلی صنعت بانکداری، شرایط فعلی صنعت بانکداری را بسیار حساس دانست و اظهار داشت: در حال حاضر همه بانکها خدمات مشابهی را ارائه می‌کنند و این صنعت با شرایط حساسی روبرو است. در این شرایط بانکهایی موفق خواهند شد که مدل و الگوی جدیدی را معرفی کنند.

سوادکوهی افزود: در بانکداری سنتی بخش IT نقش توانمند ساز را داشت. اما در مدل بانکداری دیجیتال نقش IT تحولی است. فرآیندها و ساختار و نوع تکنولوژی را تغییر می دهد.

وی با اشاره به سرعت تغییرات تکنولوژی گفت: برای اجرای فاز انتقال از مدل سنتی به مدل جدید بانکها مجبورند عملیات توسعه را با سرعت بیشتری پیگیری کنند.

سوادکوهی در پایان با اشاره به چشم انداز و استراتژی کلان بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۰ گفت: در این تبدیل شدن به بانک دیجیتال، باید توانمندی های نیروی انسانی مطابق با شرایط جدید تغییر کند تا بتوانیم توان پرسنل را با اهداف آینده خود تطبیق دهیم.

print

پاسخی بگذارید