تاریخ: ۷:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

ضمن برگزاری مراسم سی و نهمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز (ریالی و ارزی) بانک سپه با حضور نظار قانونی برندگان آن مشخص شدند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، در این مراسم که با حضور نمایندگانی از دادستانی کل کشور، بانک مرکزی ج.ا.ا و وزارت امور اقتصادی و دارایی و عضو هیأت مدیره بانک و جمعی از مدیران و نمایندگان ادارات کل مرتبط برگزار شد، برندگان خوش شانس سی و نهمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه مشخص شدند.

بنابر این گزارش، تعداد کل جوایز این دوره از قرعه کشی حساب ها، ۵۴۶۲۱۷ فقره بود که ۱۹۳ جایزه آن مربوط به کمک هزینه خرید مسکن (هر کدام به مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال)، ۳۹۳ جایزه مربوط به کمک هزینه خرید خودروی ایرانی (هر کدام به مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال)، ۱۰۹۳ جایزه مربوط به کمک هزینه سفر به عتبات عالیات (هر کدام به مبلغ ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال) و ۵۴۴ هزار و ۵۳۸ جایزه نیز مربوط به کمک هزینه خرید صنایع دستی (هر کدام به مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ ریال ) است.

براساس این گزارش تعداد کل حساب های حائز شرایط قرعه کشی ۴ میلیون و ۳۱۱ هزار و ۹۳۳ فقره بوده اند.

این قرعه کشی بر مبنای تراکنش های حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه از پایان شهریور ماه سال ۹۵ تا پایان شهریور ماه سال ۹۶ بوده و شرایط اعطای جایزه به برندگان ، دارا بودن حداقل مبلغ ۲۰۰ هزار ریال است.

اسامی برندگان سی و نهمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز، متعاقباً از طریق سایت بانک اعلام خواهد شد.

print

پاسخی بگذارید