تاریخ: ۱۱:۳۰ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۷

بانک صادرات سهامداران خود را به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده دعوت کرد تا احتمالا بعد از ۲۰ ماه بزودی شاهد بازگشایی نماد آن در بورس باشیم.

با انتشار یک اطلاعیه در سامانه کدال، زمان برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان شرکت بانک صادرات که با نماد «وبصادر» در بازار سهام حضور دارد، اعلام شد.

بر اساس این گزارش، شرکت بانک صادرات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده خود را روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۹۶ برگزار می کند.

بر این اساس تمام سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک صادرات ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۹۶ به سالن هتل المپیک به نشانی، اتوبان تهران – کرج، ضلع غربی استادیوم آزادی، هتل المپیک مراجعه کنند.

دستور جلسه  مجمع

لازم به ذکر است، انتخاب اعضای هیات‌ مدیره، استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۹۵، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی وسایر مواردی که قابل طرح در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده باشد، دستور جلسه عمومی عادی بطور فوق العاده بانک صادرات اعلام شده است.

آخرین اطلاعات مالی

این گزارش می افزاید : بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بانک صادرات که با نماد «وبصادر» در بازار اول (تابلوی اصلی) بورس فعالیت دارد، از ۲۹ تیر ماه ۹۵ متوقف است و سهامداران آن بیش از ۲۰ ماه است که منتظر بازگشایی نماد آن هستند.

همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت بانکی، منفی (۴.۳۷) مرتبه و «EPS» آن نیز منفی (۲۳۰) ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

افزون بر این بر اساس گزارش ایبِنا، پنج سهامدار عمده بانک صادرات، شامل «دولت با ۱۸.۳۱۰ درصد، سازمان خصوصی سازی با ۴.۹۹۰ درصد، سرمایه گذاری استان تهران با ۴.۰۶۰ درصد، بیمه سلامت ایران با ۳.۵۱۰ درصد و خدمات پشتیبانی مهر با ۳.۴۰۰ درصد» است.

print

پاسخی بگذارید