تاریخ: ۹:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
برگزاری مراسم اهدای جایزه ویژه جشنواره پذیرندگان سداد

مراسم اهدای جایزه یک دستگاه خودرو مرسدس بنز جشنواره پذیرندگان کارتخوان های فروشگاهی شرکت پرداخت الکترونیک سداد صبح امروز در سالن حافظ بانک ملی برگزار شد.

این مراسم با حضور مسعود خاتونی- عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات بانکی ملی، محمدمهدی صادق- مدیر عامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، معاونان و اعضای هیات مدیره این شرکت برگزار شد.

صادق در این مراسم گفت: شرکت پرداخت الکترونیک سداد با هدف ترویج فرهنگ استفاده از پرداخت الکترونیک، افزایش استقبال پذیرندگان کارتخوان های فروشگاهی و افزایش سهم بازار این شرکت جشنواره پذیرندگان کارتخوان های فروشگاهی سداد را از ابتدای شهریور تا پایان اسفندماه سال ۹۶ برگزار کرد.

وی اظهار داشت: در این جشنواره هر هفته ۳ جایزه ده میلیونی به پذیرندگان اهدا شد و همچنین قرعه کشی جایزه ویژه این جشنواره در نهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار و برنده یک دستگاه خودروی مرسدس بنز مشخص شد.

صادق خاطر نشان کرد: این جشنواره منجربه رشد ۱۴ درصدی در تعداد مشتریان، افزایش ۲۵ درصدی تعداد تراکنش ها و همچنین صعود ۷ درصدی در منابع بانک ملی شده است.

وی افزود: در این جشنواره همچنین شاهد افزایش ۵ درصدی سرانه مبلغ تراکنش پایانه های فروشگاهی و رشد یک درصدی سهم این شرکت در صنعت پرداخت بودیم.

بر اساس این گزارش، سوئیچ یک دستگاه خودروی مرسدس بنز در پایان این مراسم به محمد رضا اعطایی برنده جایزه ویژه این جشنواره اهداء شد.

print

برچسب ها:

پاسخی بگذارید