تاریخ: ۱۹:۰۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۶

همایش دو روزه کارشناسان اعتبارات و حقوقی بانک قرض الحسنه رسالت با محوریت بانکداری اجتماعی در هتل اوین پارسیان و با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی، مدیران و کارشناسان اعتبارات و حقوقی استان ها برگزار شد.

رحیم سرهنگی مدیرمرکز برنامه ریزی و توسعه در ابتدای این هم اندیشی با اشاره به ابعاد هویتی بانک، تغییر رویه در ارائه خدمات حوزه بانکداری به گونه ای که ایجاد و توسعه کسب و کار های خُرد را به دنبال داشته باشد، عامل مهمی در ایجاد تحول در نظام بانکی دانست.
محمدحسین حسین زاده مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت در ادامه به تحلیل و توضیح مسائل مربوط به بانکداری و کارآفرینی اجتماعی به منظور نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پرداخت. صنعتی فرد مدیر اعتبارات و حقوقی نیز هدف از برگزاری چنین نشست هایی را آشنایی با مشکلات عملیاتی و اجرایی واحدها در استان ها و حل این مسائل به منظور ایجاد وحدت رویه مطرح کرد.
در روز دوم این هم اندیشی کارشناسان اعتبارات و حقوقی ستاد مرکزی بانک؛ مرادی، متقی و آذربرزین در خصوص موضوعاتی که در قالب ماتریس از سوی کارشناسان استان ها عنوان شده بود، توضیحاتی جهت ایجاد رویه واحد ارائه دادند.در پایان به شرکت کنندگان در این هم اندیشی، هدیه ای به رسم یادبود اعطا شد.

print

برچسب ها:

پاسخی بگذارید