معاون استاندار گیلان
تاریخ: ۱۳:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در نخستین جلسه شورای هماهنگی بانک‌های عامل استان گیلان گفت: تسهیلات اشتغالزایی باید مبتنی بر اولویت‌های استان باشد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ سیدمحمد احمدی در این نشست با تاکید بر ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی گفت: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی یک موضوع ملی، فراجناحی و استانی است.
وی با بیان اینکه در پرداخت تسهیلات باید اولویت‌های استان درنظر گرفته شود افزود: باتوجه به اختیارات استانداران مبنی بر تعیین اولویت‌ها، در حال حاضر بوم‌گردی به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی توسعه استان در صنعت گردشگری مطرح شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بر لزوم توجه به منابع و مصارف بانک‌های استان تأکید و تصریح کرد: منابع بانک‌ها باید در مسیر اهداف تعیین شده نظام و سیاست‌های ابلاغی دولت هزینه شود.
در این نشست هر یک از مدیران بانک های عامل استان به بیان دیدگاه‌ها، نقطه نظرات و پیشنهادهای خود در راستای تقویت منابع بانکی و حمایت از تولیدکنندگان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه پرداختند.
مجموع تسهیلات در نظر گرفته شده برای استان گیلان در اشتغال فراگیر و روستایی، ۸۰۷ میلیارد تومان است. گیلان افزون بر دو و نیم میلیون نفر جمعیت دارد.

print

پاسخی بگذارید