استاندار جدید مازندران
تاریخ: ۱۱:۴۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۸

احمد حسین زادگان استاندار جدید مازندران نخستین برنامه کاری خود را در کسوت نماینده عالی دولت در این خطه شمال کشور توسعه اقتصادی اعلام کرده است.

سوریس سردبیری اقتصاد شمال: احمد حسین زادگان که امروز اولین روز کاری رسمی او به عنوان استاندار مازندران است ؛ توسعه اقتصادی را از اولویت های برنامه های خود دانست و بر آن تاکید کرد؛ مازندران از جمله استان های شمالی است که از لحاظ توسعه ای هنوز با کمبودهای قابل توجهی مواجه است که امید می رود استاندار جدید طبق برنامه ای که اعلام  کرده رسیدگی به این عقب ماندگی را در اولویت کارهای خود قرار دهد. ایرنا در گفتگویی با وی سعی کرده از جزئیات سخنان وی جویا شود که می خوانیم :احمد حسین زادگان روز پنجشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری گفت که برنامه های اقتصادی در استان مازندران را با رویکرد توسعه متوازن به اجرا می گذارد و در اجرای این برنامه به همراهی و همدلی تمام نیروهای توانمند دولتی و خصوصی استان نیاز دارد.
وی افزود: در شرایطی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی با تحریم به دنبال ضربه زدن به اقتصاد کشور و ایجاد نارضایتی اجتماعی هستند، باید برنامه ما کاهش دغدغه های اقتصادی و معیشتی مردم باشد.
نماینده عالی دولت در مازندران اجرای این برنامه را نیازمند جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در تامین زیرساخت ها و تولید و اشتغال دانست و خواهان رفع موانع پیشروی سرمایه گذاران بیان کرده است.
حسین زادگان با اشاره به برنامه های مدون دولت تدبیر و امید برای کاهش دغدغه های معیشتی مردم خواهان اجرای برنامه دولت در استان از سوی دستگاه های اجرایی مرتبط شد.
احمد حسین زادگان روز گذشته با پیشنهاد وزیر کشور و تایید هیات دولت به عنوان بیست و سومین استاندار مازندران پس از پیروزی انقلاب اسلامی منصوب شد.
پیش از این محمد اسلامی استاندار مازندران بود که آبان ماه سال گذشته با پیشنهاد رئیس جمهوری و رای اکثریت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر راه و شهرسازی انتخاب شد.
حسین زادگان متولد ۱۳۴۷ شهرستان ساری است که سابقه فرمانداری مرکز استان و معاونت سیاسی؛ امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران را در دولت تدبیر و امید و فرمانداری شهرستان نوشهر و چالوس را در دولت اصلاحات بر عهده داشت.
وی دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران است.

print

پاسخی بگذارید