تاریخ: ۱۷:۰۶ :: ۱۴۰۲/۰۷/۰۴
ثبت‌نام سی‌وپنجمین جشنواره امتنان شروع شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از آغاز ثبت نام سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان از ابتدای مهر به مدت یک ماه خبر داد.

علی باقری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم وزارت تعاون برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در کل کشور است اظهار کرد: این جشنواره در راستای اجرای ماده ۱۹۵ قانون کار و با رویکرد ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش برگزار می‌شود.

وی افزود: کارگران نخبه، گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی استان می‌توانند از اول مهرماه تا اول آبان با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir مشخصات خود را وارد کرده و نسبت به تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران بیان کرد: متقاضیان شرکت در این جشنواره می‌توانند در سه بخش اقتصادی صنعت، خدمات و کشاورزی ثبت نام کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه کارگران نخبه، گروه‌های کار و بنگاه‌های اقتصادی استان از بخش‌های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات در این جشنواره می توانند نسبت به ثبت نام از طریق پرتال ملی جشنواره ملی امتنان اقدام کنند، ادامه داد: پس از بررسی مستندات در سامانه نفرات برتر معرفی طی مراسمی در هفته کارگر سال آینده تجلیل خواهند شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی و تکریم نخبگان جامعه کار و تولید و ترویج و تقویت فرهنگ کار عنوان کرد و گفت: این جشنواره به دنبال ترویج و گسترش فرهنگ کار و خلاقیت انگیزه بخشی و اعتمادآفرینی و همدلی در جامعه بزرگ کار و تولید و همچنین ایجاد زمینه و فضای مناسب برای پرورش نیروی انسانی با مهارت و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگانی در فرایند پیشرفت جامعه و تقویت فعالیت‌های دانش بنیان است.

باقری بیان کرد: مازندران سرشار از ظرفیت‌های بالقوه برای سرمایه‌گذاری و ایجاد شغل است و برای شکوفایی این ظرفیت‌ها باید همت جهادی و ترویج کار گروهی را مدنظر قرار داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در پایان گفت: انتخاب و معرفی کارگران، گروه‌های کار و واحدهای تولیدی نمونه هر ساله در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، نیمه نهایی در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور صورت می گیرد و برگزیدگان طی مراسمی تحت عنوان جشنواره امتنان، در استانها و در کشور تجلیل می شوند.

print

پاسخی بگذارید