تاریخ: ۲۲:۱۷ :: ۱۴۰۳/۰۴/۰۹
جمع‌آوری بیش از ۴۰۰ میلیون  تومان صدقه در شهرستان میاندورود

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان میاندورود گفت: با رشد ۸۶ درصدی صدقات در سه ماهه اول سال ۱۴۰۳ نسبت به سه ماهه اول سال۱۴۰۲ ، بیش از ۴۰۰ میلیون تومان صدقه توسط مشترکین صندوق صدقات در شهرستان میاندورود جمع آوری شد.

به گزارش اقتصاد گستر شمال روح الله نجف زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مردم نوع دوست و نیکوکار این شهرستان در ۳ ماهه اول سال جاری بیش از  ۴۰۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

وی افزود: تقریبا ۴۸درصد از خانوارهای ساکننین در شهرستان میاندورود دارای صندوق صدقات در منازل و محل کار می باشند که از طریق همین صندوق‌ها، مبلغ ۴۰۰ میلیون صدقه جمع آوری شد.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان میاندورود بیان کرد: صدقات جمع آوری شده در سرفصل‌های درمان، جهیزیه، معیشت، مسکن، فرهنگی و تحصیلی ، در همین شهرستان برای نیازمندان هزینه می‌شود.

نجف زاده با بیان اینکه در شهرستان میاندورود بیش از ۱۱ هزار صندوق اعم از خانگی اماکن و معابر وجود دارد، گفت: مردم متدین و نیکوکار این شهرستان علاوه بر پرداخت صدقه از طریق سنتی با استفاده از روش‌های جدید و نوین مانند تلفن همراه و ussd می‌توانند صدقه خود را پرداخت می‌کنند.

نجف زاده افزود: در حال حاضر بیش از ۳۰۰۰ مشترک میاندورودی از  روش‌ها نوین در پرداخت صدقات استفاده می‌کنند و ما را در خدمت رسانی سریع‌تر به نیازمندان کمک می‌کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان میاندورود خاطرنشان کرد: در میاندورود بیش از ۳۸۰۰ نفر  تحت حمایت کمیته امداد هستند و از این خدمات بهره‌مند می‌شوند.

print

پاسخی بگذارید