تاریخ: 13:30 :: 2022/07/03
حذف متقاضیان مسکن ملی که آورده نیاورند

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: متقاضیان ملی مسکن آورده نیاورند حذف می‌شوند.

سید محمد نظری گفت: آن دسته از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن که واجد شرایط هستند و برای آن‌ها پیامک واریز وجه ارسال شده اگر نسبت به تامین آورده اولیه اقدام نکنند نفراتی از اولویت‌های بعدی جایگزین آن‌ها خواهند شد.

او می‌گوید: سهمیه مازندران در طرح نهضت ملی مسکن سالیانه ۳۸۵۰۰ واحد است که هیچ مشکلی در بخش زمین نداریم زمین برای دوسال آینده تامین شده است و تا چهار سال آینده هم تامین می‌شود.

به گفته نظری در بعضی از مناطق پیمانکاران وارد فعالیت‌های ساختمانی شده اند و در برخی نقاط هم زمین در اختیار پیمانکاران قرار گرفته که به زودی کار‌های اجرائی شروع می‌شود.

او درباره آن دسته از متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان مازندران که تکلیفشان مشخص نشده است، گفت: به تمام کسانی که واجد شرایط شناخته شده اند پیامک داده ایم تا نسبت به واریز وجه اولیه اقدام کنند اگر آورده را به موقع واریز نکنند نفراتی از اولویت‌های بعدی جایگزین آن‌ها می‌شوند.

به گفته نظری اگر کسی واجد شرایط است و برای او پیامک ارسال نشده موضوع را از طریق سایت پیگیری کند چنانچه نتیجه نگرفت به اداره راه و شهرسازی شهرستان مربوطه مراجعه کنند.

او در خصوص آخرین وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن در مازندران، گفت: پروژه‌ها خوب پیش می‌رود بیش از ۷۰۰۰ واحد به مرحله اجرا رسیده که به زودی چندین پروژه دیگر به این رقم افزوده می‌شود.

به گفته نظری بیش از ۱۱۷ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند که پالایش آن‌ها تقریبا در حال اتمام است.

حدود ۴/۵ میلیون نفر برای این طرح نام نویسی کرده اند که ۶/۳ میلیون نفر تائید شده اند و طبق اعلام وزیر راه و شهرسازی از روز ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ ثبت نامه مجدد آغاز می‌شود.

نام نویسی در سامانه طرح‌های جامع حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir انجام خواهد شد.

print

پاسخی بگذارید

*

code