اطلاعیه شماره ۶ بانک آینده:
تاریخ: ۳:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷

بانک آینده اعلام کرد تکلیف ۸۵ درصد سپرده‌گذاران افضل‌توس روشن شده و قرار تست تا فاز بعدی وجوه سپرده‌گذاران ۱۰۰ میلیون تومانی تعاونی افضل‌توس را پرداخت کند.

بانک آینده در اطلاعیه شماره ۶ خود گزارشی از عملکرد تصفیه حساب با سپرده‌گذاران افضل‌توس ارائه و تاکید کرده تاکنون هیچ مبلغی از این تعاونی به بانک آینده منتقل نشده و ۸۵ درصد سپرده‌گذاران از جیب بانک آینده تصفیه حساب شده‌اند.

متن کامل اطلاعیه بانک آینده به شرح زیر است:

به نام خدا

اطلاعیه شماره ۶ بانک آینده

پیرو اطلاعیه‌های قبلی این بانک در ارتباط با مصوبه مورخ ۱۷/۰۵/۱۳۹۶ شورای محترم پول و اعتبار و ابلاغ بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران، برای واگذاری مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) به بانک آینده و هم‌چنین در جهت ایفای مسئولیت اجتماعی، بدین‌وسیله به اطلاع سپرده‌گذاران محترم تعاونی پیش‌گفته میرساند؛

بانک آینده، هم‌زمان با آغاز فرآیند شناسایی داراییها و بدهی‌های تعاونی مذکور، براساس اطلاعات و مستندات ارائه شده از سوی تعاونی مذکور و پس از اخذ تأیید بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران، از تاریخ یکم مهرماه تا بیست و پنجم مهرماه سال جاری، پذیرای سپرده‌گذاران با مانده سقف سی میلیون ریال و تعیین تکلیف سپرده‌های آنها بوده است. یادآوری می‌نماید؛ تاکنون منابعی از تعاونی مذکور، در اختیار بانک آینده قرار نگرفته است.

بدین‌ترتیب، بانک آینده موفق شد؛ در کمتر از یک ماه، تکلیف بیش از ۸۵ درصد از سپرده‌گذاران محترم تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) را روشن نماید.

شایان ذکر است؛ سپرده‌گذارانی که در بازه زمانی مذکور به شعب افتتاح‌کننده حساب خود در تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) مراجعه کرده‌اند؛ امکان دریافت خدماتی نظیر: گواهی سپرده بلند مدت، گواهی سپرده کوتاه مدت همراه با کارت بانکی عضو شتاب، وجه سپرده و یا انتقال آن از طریق سامانه پایا به حساب‌های اعلامشده توسط صاحبِ حساب را داشته‌اند.

لذا، سپرده‌گذاران محترم دارای مانده تا سقف سی میلیون ریال که به هر دلیلی تا این تاریخ، امکان مراجعه به شعب افتتاح‌کننده حساب خود در تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه) را پیدا نکرده‌اند، میتوانند؛ در روزهای آتی با مراجعه به شعب مربوط، از کلیه خدمات فوق‌الذکر بهره‌مند شوند.

بانک آینده، اعلام آمادگی کرده است تا طی یک ماه آینده، پس از دریافت مجوز از مراجع ذی‌صلاح نسبت به تعیین تکلیف وجوه سپردهگذاران تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، با مانده سپرده تا مبلغ یک میلیارد ریال، اقدام نماید. به این ترتیب، تکلیف بیش از ۹۸ درصد سپرده‌گذاران، تعیین خواهد شد. لذا، از سپرده‌گذاران محترم تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، تقاضا می‌شود؛ با شکیبایی و بردباری، این بانک را در انجام این مسئولیت مهم یاری نموده تا به فضل خداوند منان، مسیر پیش‌روی، با سرعت هرچه بیشتری طی گردد.

print

پاسخی بگذارید