تاریخ: ۰:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
رئال با سولاری تا ۲۰۲۱

باشگاه رئال مادرید در بیانیه‌ای رسما اعلام کرد که سانیتاگو سولاری تا سال ۲۰۲۱ رسما هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت.

سرویس ورزشی اقتصاد شمال:بعد از شکست ۱-۵ در ال کلاسیکو برابر بارسلونا، باشگاه رئال مادرید تصمیم به اخراج خولن لوپتگی گرفته و سانتیاگو سولاری را به عنوان گزینه موقت به جای او منصوب کرد.

سانتیاگو سولاری در ۴ بازی اول خود در این سمت به ۴ پیروزی دست یافته و حالا باشگاه رئال مادرید اعلام کرد سانتیاگو سولاری تا سال ۲۰۲۱ هدایت این تیم را بر عهده خواهد داشت.

امروز جلسه هییت مدیره رئال مادرید برگزار شده و برآیند آن این بیانیه بود: “هیئت مدیره رئال مادرید در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ با انتصاب سانتیاگو سولاری به عنوان مربی تیم اول تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ موافقت کرد.”

در ابتدا و بعد از اخراج خولن لوپتگی، اسامی زیادی چون آنتونیو کونته، مائوریتسیو پوچتینو و بسیاری دیگر برای هدایت باشگاه رئال مادرید مطرح شدند و به نظر می رسد سولاری یک گزینه موقت است اما او طی ۴ بازی اخیر چه در لالیگا، چه در اروپا و چه در کوپا دل ری تیمش ۱۵ گل زد، تنها ۲ گل دریافت کرد و هر ۴ مسابقه را پیروز شد.

در ژانویه سال ۲۰۱۶ و بعد از نتایج ضعیف تیم رافا بنیتس، فلورنتینو پرز ریسک بزرگی انجام داده و زیدان را بدون هیچ تجربه ای در رابطه با هدایت تیم های بزرگ به عنولن سرمربی تیمش انتخاب کرد که نتایج فوق العاده ای را به همراه داشت و حالا او امیدوار است این اتفاق در مورد سولاری هم تکرار شود.

منبع:سایت رئال

print

پاسخی بگذارید