برنامه های سفر استانی رئیس جمهور
تاریخ: 1:09 :: 2019/01/14

برنامه‌های سفر رئیس جمهور در استان گلستان اعلام شد.

سرویس سردبیری اقتصاد شمال ،رئیس جمهور و به همراه برخی اعضای هیئت دولت فردا در سفری 2 روزه به استان گلستان سفر می‌کنند.

به گزارش تسنیم از گرگان، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در دومین سفر استانی خود به استان گلستان فرداصبح وارد فرودگاه کلاله می شود و در نخستین دیدار شهرستانی خود در سفرهای استانی ساعت 9 صبح فردا با مردم گنبد کاووس در شرق استان در  ورزشگاه تختی دیدار می‌کند.

رئیس جمهور پس از آن گنبدکاووس را به سمت گرگان ترک کرده و ساعت 15 در نشست با نخبگان و بزرگان استان گلستان در جامعه المصطفی گرگان شرکت خواهد کرد.

ساعت 19 نیز نشست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور با علما نیز در حوزه علمیه امام خمینی(ره) گرگان برگزار خواهد شد که آخرین برنامه روز نخست سفر رئیس جمهور است.

افتتاح مرکز تروما و اورژانس ۱۵۲ تختخوابی شهیدنبوی (۵آذر) گرگان به عنوان بزرگترین پروژه‌ طرح تحول سلامت درگلستان صبح روز سه شنبه نخستین برنامه روز دوم سفر رئیس جمهور در گلستان است.

سپس آقای روحانی در جلسه شورای اداری استان به همراه برخی اعضای هیئت دولت و مسئولان استانی شرکت می‌کند.

نشست خبری با اصحاب رسانه های گروهی و خبرگزاری های استان آخرین برنامه سفر رئیس جمهور در استان گلستان است که روز سه شنبه ساعت 11 در استانداری گلستان برگزار می‌شود.

نمایندگان ویژه رئیس جمهور در شهرستان‌ها

همچنین در این سفر برخی اعضای هیئت دولت و وزرا به همراه رئیس جمهور در استان گلستان حاضر شده و به شهرستان‌ها سفر خواهند کرد.

در این 2 روز، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در شهرستان های گمیشان و بندرترکمن، معاون حقوقی در شهرستان های ترکمن و کردکوی، علوی وزیر اطلاعات در گنبدکاووس، اردکانیان وزیر نیرو در شهرستان های مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه، مونسان معاون رئیس جمهور در آزادشهر و رامیان، بانک مشاور رئیس جمهور در شهرستان علی آباد کتول، آذری جهرمی وزیر ارتباطات و کلانتری معاون رئیس جمهور هم در شهرستان گالیکش، رحمانی وزیر صنعت و معدن در شهرستان های گنبد کاووس، حجتی وزیر جهادکشاورزی در شهرستان گمیشان، اسلامی وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه گرگان، سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان در شهرستان رامیان حاضر خواهند شد.

قرار است با حضور وزرا و معاونان رئیس جمهور ده‌ها طرح در شهرستان‌ها افتتاح و کلنگ‌زنی شده و جلسه شورای اداری در این شهرستان‌ها برگزار شود.

print

پاسخی بگذارید

*

code