تاریخ: ۱۲:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۲

با صدور مجوز بانک مرکزی، موسسه مالی واعتباری ملل مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود را برگزار می کند.

م و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه مالی واعتباری ملل ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۳ شهریور ماه ۹۷ به نشانی تهران، میدان ونک خیابان شهید خدامی، شماره ۵۱۰، هتل هما مراجعه کنند.

دستور جلسه  مجمع

لازم به ذکر است، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تصویب صورت های مالی، استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی و سایر مواردی که در صلاحیت مجمع باشد، دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه مالی واعتباری ملل اعلام شده است.

آخرین اطلاعات مالی

بررسی های ایبِنا مشخص می کند که بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت موسسه مالی واعتباری ملل که با سرمایه ۶۰۶ میلیارد تومانی و با نماد «وملل» در بازار دوم فرابورس فعال است از ۲۷ تیر سال ۹۶ متوقف شده و در حال حاضر در وضعیت  «ممنوع – متوقف» قرار دارد.

همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت ۱۴٫۹ مرتبه و «EPS»  آن نیز ۷۸ ریال در سامانه اطلاعاتی و آماری TSETMC درج شده است.

سهامداران عمده

بر اساس گزارش ایبِنا، ۳ سهامدار عمده موسسه مالی واعتباری ملل، شامل «سهامدار حقیقی با ۱۶٫۷۸ درصد، تجارت نورابرار  با ۳٫۷۲۰  درصد و تجارت نصر البرز با ۳٫۲۸۰ درصد» است./مرجع رسانه بانکی

 

عصر اعتبار
print

پاسخی بگذارید