تاریخ: ۲۳:۴۳ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
سیلی زن به پلیس + جزییات

زوج میانسال با حمله به پلیس راهور آبادان او را هدف کتک و فحاشی در بلوار امیرکبیر آبادان قرار دادند.

سرویس حوادث اقتصاد شمال ،عقربه‌ها ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه دوشنبه ۱۳ اسفند ماه سال جاری را نشان می‌داد که صدای فحاشی و فریاد‌های زن میانسال فضای خیابان شلوغ امیرکبیر آبادان را به هم ریخت.

که در این هیاهو حضور داشت برای پیگیری این درگیری به صحنه فحاشی زن میانسال رفت و مشاهده کرد زن میانسال با یک مامور جوان پلیسراهنمایی و رانندگی است درگیر شد و در حالیکه از او فیلمبرداری می‌کرد چند سیلی به صورت مامور جوان زد.

در ادامه همسر این زن ادعا کرد که پلیس و خودرویش را به آتش خواهد کشید و شروع به فحاشی به مامور جوان کرد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری ۱۶ امیر کبیر در محل درگیری حضور پیدا کردند و زن و مرد میانسال را همراه مامور پلیس راهور به کلانتری منتقل کردند.

پلیس راهنمایی و رانندگی در تحقیقات ماموران اعلام کرد در حال جریمه کردن راننده متخلف سمند بودم که راننده سمند از خودرویش پیاده شد و قصد درگیری با مرا داشت که به ناچار مجبور به استفاده از گاز اشک‌‍‌آور شدم که در این صحنه جریان باد مایع افشانه را به سمت زن و مرد میانسال برد.

وی ادامه داد: در ادامه زوج میانسال به سراغ من آمدند و شروع به فحاشی کردند و زن میانسال درحالیکه با گوشی موبایلش از من فیلممی‌گرفت چند سیلی به صورتم زد و ادعا کرد قصد دارد این فیلم را برای خبرنگار ایرانی که در شبکه‌های معاند اخبار دروغین منتشر می‌کند ارسال کند که شلوغ کاری زوج میانسال باعث شد راننده سمند سوار بر خودرویش پا به فرار بگذارند.

بنا به این گزارش، بدین ترتیب بازپرس کشیک دستور بازداشت زن و مرد میانسال را صادر کرد و ای در حالی بود که تعدادی از اعضای شورای شهر و یکی از مسئولان سعی داشتند با میانجیگری این زوج را آزاد کنند که قاضی دستور داد تا این زن و مرد شب را در بازداشتگاه باشند.

رکنا

print

برچسب ها: , ,

پاسخی بگذارید