تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۴۰۲/۰۷/۲۴
شواهد عجیب قتل داریوش مهرجویی

وضعیت خانه بعد از حضور ماموران در خانه نشان می‌داد احتمالا زمانی که دختر نوجوان به خانه رسیده احتمالا عاملان قتل درخانه بودند.

به گزارش اقتصاد گستر شمال ،سایت جنایی نوشت: برخی شواهد نشان می‌دهد ابتدا داریوش مهرجویی به قتل رسیده و سپس عاملان قتل با همسر وی درگیر شده و او را به قتل رسانده اند.

جزئیات به دست آمده توسط خبرنگار ما نشان می‌دهد، دختر داریوش مهرجویی شب گذشته سرکلاس آموزشی حضور داشت و از ساعت ۸ و نیم شب به صورت پیامکی با پدرش در ارتباط بود. این پیامک‌ها تا ساعت ۱۰ شب ادامه داشت. این دختر نوجوان به بازپرس گفته من از پدرم پرسیدم شام چی داریم که پدر گفت: آش دوغ داریم.

وقتی دختر نوجوان داریوش مهرجویی به مقابل خانه رسید، متوجه وضعیت غیرعادی شد. او با یکی از اقوامش در مهرشهر کرج تماس گرفته و به او گفته می‌ترسد به تنهایی وارد خانه شود. در این مدت این دختر با پدر و مادرش تماس گرفته که کسی پاسخگوی تلفن نبوده است. در نهایت دختر نوجوان به پیشنهاد فامیلی که با او تماس گرفته صبر می‌کند که فامیلش برسد و سپس با هم وارد خانه می‌شوند.

وقتی دختر نوجوان و فامیلش وارد خانه می‌شوند جسد داریوش مهرجویی و همسرش را پیدا می‌کنند و با پلیس تماس می‌گیرند. وضعیت دلخراش اجساد نشان می‌داد آن‌ها احتمالا ابتدا غافلگیر شده اند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده وضعیت اجساد نشان می‌داد ابتدا داریوش مهرجویی به قتل رسیده است. عاملان قتل با چوب که به نظر می‌رسد مربوط به درخت آلبالو است به سر او کوبیده شده لکه‌های خون روی این چوب دیده شده است. بعد از اینکه داریوش مهرجویی گیج شده شاهرگ او را قطع کرده و جسدش را مقابل آشپزخانه رها کرده اند.

جسد همسرش وحیده محمدی فر در یکی از اتاق خواب‌ها پیدا شده است. گلوی او هم بریده شده، اما آثار برجای مانده روی بدن این زن نشان می‌دهد او با عاملان قتل درگیر شده و شکستگی‌هایی نیز روی دست و پای او وجود داشته است.

احتمال داده می‌شود او با صدای درگیری که عاملان قتل با شوهرش داشته اند هوشیار شده و حالت تدافعی به خود گرفته است.

همچنین وضعیت خانه بعد از حضور ماموران در خانه نشان می‌داد احتمالا زمانی که دختر نوجوان به خانه رسیده احتمالا عاملان قتل درخانه بودند چرا که اولا او تا ساعت ۱۰ با پدرش پیامکی تماس داشته و قتل بعد از این ساعت رخ داده و دوم اینکه وضعیت جسد‌ها و خانه نشان می‌داد که قتل‌ها بسیار تازه اتفاق افتاده است.

گفته می‌شود دختر نوجوان به شدت شوکه شده و فعلا نزد یکی از اقوام خود است.

آنطور که خبرنگار جنایی مشاهده کرده است، خانه داریوش مهرجویی در یک شهرک بزرگ که خانه‌ها همگی باغ ویلا هستند قرار دارد. باغ داریوش مهرجویی حدود دو هزار متر مربع است که بنایی ۲۰۰ متری در آن ساخته شده و سه اتاق خواب دارد. اهالی گفته اند که به دلیل باغ ویلا بودن خانه‌ها و امنیتی بسیار عالی که این شهرک داشته هیچ وقت در ورودی باغ‌ها بسته نبوده و همه اهالی در ورودی را باز می‌گذاشته اند. شهرک محافظت می‌شود و نگهبان دارد. پشت خانه باغ داریوش مهرجویی یک زمین بایر است که به نظر می‌رسد عاملان قتل از آنجا وارد شده اند. همچنین دو دوربین مداربسته در باغ مجاور وجود دارد که پلیس دوربین‌ها را ضبط و برای تجزیه و تحلیل با خود برده است.

خانه داریوش مهرجویی آخرین خانه شهرک ویلایی است و بعد از آن دیگر خانه‌ای وجود ندارد.

print

پاسخی بگذارید