تاریخ: ۱۰:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۶

هیات مدیره جدید شرکت بورس اوراق بهادار تهران علی صحرایی را به عنوان مدیر عامل شرکت بورس تهران، انتخاب کرد.

در جلسه هیات مدیره جدید شرکت بورس اوراق بهادار تهران که در روز گذشته برگزار شد، ‌اعضای حاضر پس از بررسی گزینه های موجود، علی صحرایی را به عنوان مدیر عامل بورس تهران و جانشین حسن قالیباف اصل انتخاب کرد.

بر اساس این گزارش، در نخستین جلسه هیأت مدیره جدید شرکت بورس اوراق بهادار تهران، علی صحرایی که پیش از این معاون بورس تهران بود را سکاندار این نهاد برای دو سال تعیین کرد.

در همین ارتباط، محمد ابراهیم پورزرندی رییس هیات مدیره بورس تهران با تایید این خبر اعلام کرد: پس از کناره گیری حسن قالیباف اصل پس از بیش از ۱۰ سال فعالیت در سمت مدیرعاملی بورس تهران، ‌ هیات مدیره جدید شرکت بورس تهران از بین نزدیک به ۱۰ گزینه مورد نظر علی صحرایی معاون عملیات و بازار بورس تهران را به عنوان نفر نخست تالار حافظ انتخاب کردند.

از سویی دیگر علی صحرایی مدیرعامل جدید بورس تهران نیز با تایید این خبر گفت: «بزودی در اولین فرصت، برنامه‌های خود را برای بورس تهران اعلام می کند».

لازم به ذکر است که حسن قالیباف اصل مدیر عامل پیشین شرکت بورس تهران که نزدیک به ۱۲ سال در تالار حافظ به عنوان مدیرعامل فعالیت می کرد در جهت توسعه بورس، شفافیت و فرهنگ سهامداراری گام های ویژه ای را برداشت بود.

print

پاسخی بگذارید