گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱:۳۲ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
فال امروز یکشنبه ۲۰ آبان ۹۷

مروز که از خواب بیدار می شوید باید لباس های رزم خود را بپوشید. جنگ های متعددی پیش روی شما قرار دارند و گویا همه شما را هدف خود قرار داده اند.

فال روز متولدین فروردین

امروز که از خواب بیدار می شوید باید لباس های رزم خود را بپوشید. جنگ های متعددی پیش روی شما قرار دارند و گویا همه شما را هدف خود قرار داده اند. باید امروز مراقب بالا گرفتن مشکلات و بزرگ شدن آنها باشید. اگر بدون فکر و درک اولیه بخواهید در برابر آنها از خود مقاومت نشان دهید، ممکن است اوضاع بدتر شود. اگر دوست دارید رابطه میان شما و شریک زندگیتان تغییر کند باید از انرژی های خوب امروز استفاده کنید و تغییرات موردنظرتان را استارت بزنید.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

گفت‌وگو در مورد مسایل مذهبی، اخلاقی، فلسفی یا .. در انتها می تواند به مشاجره و دعوا منتهی شود. اینکه نظر خود را بیان کنید بد نیست، اما مراقب باشید از حرف های دیگران سوبرداشت نداشته باشید و طوری هم رفتار نکنید دیگران بخواهند به اعتقادات شما اهانتی بکنند. اگر موضوعی وجود دارد که با دیگران تفاهم ندارید، در عین احترام هر کدام نظرات خود را بیان کنید. امروز به غیر از ایجاد تغییر در زندگی عاطفی خود هیچ گزینه دیگری ندارید. بهتر است برای همه موارد عادی رابطه دوطرفه خود جایگزین پیدا کنید.

 

فال روز متولدین خرداد

امروز انرژی فیزیکی بسیاری برای ساختن هر آنچه می خواهید دارید. ممکن است امروز با فردی که بسیار برایتان مهم است سر موضوعی بحث کنید. این مشاجره می تواند شما را دچار ناامیدی یا افسردگی موقتی کند. هنگام مشاجره با همه وجود دوست دارید از آن فرار کنید. همین کار را هم انجام دهید. یک راهی پیدا کنید و از این تنش بی مورد خود را رها کنید. در رابطه عاطفی خود باید یک سری روتین ها و رفتارها را تغییر دهید. تکرار مکرارت زندگی موجب سردی و از بین رفتن علاقه های آتشین می شود. با برنامه ریزی و همفکری با شریکتان برای ایجاد تنوع در رابطه خود تلاش کنید.

 

 

 

فال روز متولدین تیر

امروز در حالی که رها و راحت در حال انجام فعالیت های روزانه زندگی خود هستید، ناگهان با مانعی روبه رو می شوید که شما را در مسیر نگه می دارد. در زندگی همیشه موانعی هستند که باید با زیرکی و برنامه ریزی آنها را حذف کرد. چه کسی از آینده خود خبر دارد؟ زندگی یک هیجان بزرگ و دایمی است که گاهی می تواند منفی و گاهی مثبت باشد. مهم این است که بدانید چطور با آن مواجه شوید. از سختی های آن نترسید. حتی در رابطه عاشقانه خود تنوع ایجاد کنید. رفتارهای جدید، تفریحات متفاوت و برخوردهای نوین داشته باشید. بگذارید روح طراوت و شادابی دوباره به رابطه عاشقانه شما دمیده شود و حالتان در کنار هم خوب باشد.

 

 فال روز متولدین مرداد

 

حس مسوولیت پذیری شما امروز تعیین کننده همه رفتارها و فعالیت های شما خواهد بود. امروز می توانید برای فرار جوان و کم تجربه کلاس های آموزشی بگذارید. در کار خود خبرگی و مهارت ویژه ای دارید که می توانید از آن برای پیشبرد بهتر کارها و پروژه ها استفاده کنید. به واسطه این مسوولیت پذیری، با افراد بسیاری در ارتباط خواهید بود که شاید حتی آنها را نشناسید. اشتیاق و هیجانی که امروز در وجودتان هست نیز تعیین کننده رابطه عاشقانه تان می شود. امروز حس عمیقی به فردی دارید که دوستش دارید. از انرژی های امروز برای بیان احساسات خود به او استفاده کنید.

 

فال روز متولدین شهریور

هیجانات منفی امروز بسیار زیاد هستند و اگر بخواهید به هر مشکل کوچک و بزرگی گیر بدهید، اوضاع از این هم بدتر می شود و روز تلخی را تجربه می کنید. بهتر است کمی ساده تر به مسایل زندگی نگاه کنید. مانند انسانی رفتار کنید که دیدگاه متفاوت از شما به زندگی و رویدادها دارد. نگاهتان را عوض کنید. گاهی بد نیست خودتان را تغییر دهید. اگر همیشه در عادت های دایمی بمانید هرگز نمی توانید پیشرفت کنید و از زندگی لذت ببرید. انرژی های امروز این شهامت را به شما می دهند تا در مورد رابطه عاطفی خود درست تصمیم گیری کنید. بالاخره با خودتان کنار می آیید که چه می خواهید از یک رابطه. این تصمیم گیری به هیچ عنوان دشوار نیست.

 

فال روز متولدین مهر

شما همیشه در فعالیت های خود نقش اصلی را ایفا می کنید. در همه زمان ها دوست دارید نقش رهبر و مربی را در همه بازی های زندگی داشته باشید. اما امروز بد نیست چشمان خود را ببندید، نفس عمیق بکشید و در ذهن خود به دنبال یافتن راهکار مناسب برای مشکلات و پاسخ واضح برای سوالات خود باشید. هرگز به دنبال حمایت دیگران نباشید. همه مردم ایده ها و نظرات خود را دارند. اعتقادات دونفر شبیه هم نیست. بهتر است به خود و قلب و ذهن خود اعتماد کنید و اگر چیزی را درست می دانید، انجامش دهید. امروز حتی در رابطه عاطفی خودتان هم می خواهید جنگی راه بیندازید و خودتان در آن برنده شوید. این حس خودبرتربینی و رهبری که در وجودتان هست چندان جالب نیست. باید گاهی برخی عادت ها را ترک کنید تا بتوانید رابطه عاشقانه زیباتری برای خود رقم بزنید.

 

فال روز متولدین آبان

زمان حساب و کتاب تمام شده است. اکنون زمان انجام کار است. به جای این که دایم در حال بررسی مزیت و معایب همه فعالیت ها و رویدادها و آدم باشید، کارهایی که باید را انجام دهید. لباس های رزم را بپوشید و به دل میدان جنگ فعالیت های روزانه بزنید. با سرعت به سمت پیشرفت بروید. انرژی های امروز جاذبه خاصی به شما می بخشد. امروز هر فردی شما را می بیند جذب رفتار و گفتار شما می شود. جالب است که برای این جذابیت هیچ کار خاصی هم انجام نمی دهید. فقط ظاهر خود را حفظ می کنید و همیشه لبخند به لب دارید.

فال روز متولدین آذر

امروز با اجبار زیاد مجبور در شرکت در یک دورهمی هستید. افراد این اجتماع عقاید متفاوت از شما دارند. اما باید سعی کنید دیدگاه خود را جهانی کنید و دید وسیع تری به اطراف داشته باشید. افکار خود را شخصی و فردی نکنید. به خودتان بیاموزید برای اثبات عقاید خود باید تلاش و مبارزه کنید. اما باید افکار و عقاید دیگران را نیز بشنوید. مطمئن باشید از دیگران چیزهای بسیاری خواهید آموخت. رابطه کنونی شما با فرد موردعلاقه تان وارد مرحله دیگری می شود. امروز می توانید برای آینده برنامه ریزی کنید. می توانید با هم مکان هایی بروید که تاکنون نرفته اید.

 

فال روز متولدین دی

امروز حس هیجان و انرژی زیادی در وجود خود احساس می کنید. حسی که یک لحظه خاموش نمی شود و دوست ندارید استراحت کنید. شما اهداف بسیاری در زندگی و در سر خود دارید که می خواهید همه آنها را به انجام برسانید. بد نیست همه ایده هایی که به سرتان می زند را روی کاغذ یادداشت کنید تا در فرصت درست و مناسب بتوانید از آنها به نفع پیشبرد اهداف خود بهره بگیرید. امروز فرصت بسیار خوبی برای آغاز پروژه ها است. شما همیشه عادت دارید احساسات خود را زیر چهره معمولی خود پنهان کنید. اما امروز این شهامت را می یابید در مورد احساسات خود برای فرد موردعلاقه تان حرف بزنید.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امواج قوی و گاهی شاید مخربی در مسیر زندگی امروز شما قرار می گیرند که با چشمان باز باید مراقب آنها باشید و بتوانید کنترلشان کنید. اگر خیلی بی تفاوت به زندگی نگاه کنید شاید دچار آسیب بشوید. انرژی های مثبت امروز می توانند به شما شهامت خوبی بدهند تا بتوانید به مناسب ترین روش ممکن مشکلات را مدیریت کنید. امروز در رابطه عاشقانه خود نمی توانید ساکت و بی صدا بمانید. شاید بهترین کار هم همین باشد که احساسات و علاقه خود را در گوش عشق خود زمزمه کنید و در کنار هم از زیبایی این رابطه شاد باشید.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز گویا در دوی ماراتون شرکت کرده اید و مدام در حال دویدن و انجام کارهایتان هستید. البته مدیریت چند کار همزمان برایتان سخت نیست. شما می توانید به خوبی حس خود به انجام کارهای مختلف را درک کنید و با توجه به اولویت آنها و علاقه خود، آنها را به مرحله اجرا در بیاورید. امروز شاید برای شرکت در یک مهمانی یا قرار دونفره دعوت نامه ای دریافت کنید. اما باید توان رد کردن آن را داشته باشید. شاید بهتر باشد امروز در چنین قراری شرکت نکنید.

print

پاسخی بگذارید