گروه: اجتماعی
تاریخ: ۰:۱۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
فال اولین روز زمستان

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 1 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سالی پر از سورپرایز برایتان خواهد بود. فرصت های شغلی زیادی پیش رویتان باز می شود و افراد جدیدی به زندگی تان می آیند.

از میان آنها این فرد تاثیر زیادی بر شما خواهد داشت و تغییراتی بزرگی به زندگی تان می دهد که در ماه های اول سال آن را به وضوح احساس خواهید کرد. برای رسیدن به اهدافی که در سر دارید کافی است صبور باشید. شما توانایی های بسیاری دارید اما قدرش را نمی دانید، به زودی فرصت هایی برایتان پیش می آید که باعث می شود بیشتر بدرخشید. اگر چه خودتان از توانایی هایتان آگاهید اما امسال آن را بیشتر به دیگران نشان دهید. همین کار اعتماد به نفس شما را نیز بالا خواهد برد. اگر مجرد هستید، به زودی نیمه گمشده تان را در یک مراسم اجتماعی پیدا خواهید کرد. متاهل ها هم د راین سال شاهد یک تغییر بزرگ در زندگی تان خواهند بود. ماه های اردیبهشت و شهریور از بهترین ماههای امسال شما خواهند بود از تک تک لحظات خود نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که تاثیرات مثبتی بر زندگی تان خواهند گذاشت. سعی کنید که از همین ابتدا چیزی جز واقعیت نگویید تا بعدها برایتان دردساز نشود. موضوعی شما را ناراحت می کند اما نگران نباشید زیرا به زودی همه چیز به شرایط عادی خود باز خواهد گشت و شما نیز قادر خواهید بود کارهای خود را پیش ببرید. از چند روز روزهای پر مشغله ای پیش رو دارید پس تا می توانید امشب را به خوبی استراحت و انرژی لازم را برای روزهای بعد ذخیره کنید.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

با این که کارهای زیادی روی سرتان ریخته اما امروز مراحل کاری شما به قدری کند پیش خواهد رفت که ممکن است حتی تصمیم بگیرید آنها را رها کنید، اما بهتر است این کار را نکنید. انتظار نداشته باشید که کارهایتان هر روز به بهترین شکل پیش رود. طبیعی است که برخی اوقات کارها به هم گره خورند و امروز هم از همان روزهاست. برای این که اعصابت تا خرد نشود، خودتان را با کارهای کم اهمیت تر و پر هیجان تر سرگرم کنید. دوستی منتظر زنگ شماست، بد نیست آخر شب با او قراری بگذارید و سختی های روزتان را از یاد ببرید.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز تمرکز لازم را ندارید بنابراین بهتر است که دور کارهای مهم را خط بکشید چون احتمال خطای بالای دارد. برعکس شرایط کاری، امروز از نظر روابط عاطفی روز خوبی خواهید داشت. سعی کنید با شریک زندگی تان مهربان تر باشید و به نظرات او احترام بگذارید. اگر برای بیرون رفتن از خانه برنامه ریزی کرده اید، چند نفر دیگر از دوستان تان را نیز با خودتان همراه کنید تا بیشتر به شما خوش بگذرد. یکی از چاله های زندگی تان که خیلی ذهن تان را درگیر کرده به زودی پر می شود. در انتهای شب خبر خوبی از یکی از دوستان تان خواهید شنید.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

فکرهای بیخودی توی ذهن تان است اما اجازه ندهید که آنها روحیه تان را خراب کنند و مانع از پیشرفت تان شوند. به جای آن سعی کنید در زمان حال زندگی کنید. آیا اخیرا از نظر عاطفی آسیب دیده اید؟ آیا موضوعی شما را ناراحت کرده یا حتی اشک تان را در آورده است؟ بهتر است که برای حل این مشکل از دیگران کمک بگیرید. خجالت نکشید و واقعیت را بیان کنید، دیگران می توانند شما را از این بحران عبور دهند. به فکر خرید چیزی هستید، امروز زمان مناسبی برای آن می باشدو

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

این طور به نظر می رسد که شما اتفاقات بد گذشته تان را فراموش کرده اید اما یکی از آنها هنوز روی اعصاب تان است. شاید بد نباشد در مورد آن با فردی صحبت کنید. شاید دیگران بتوانند راه کارهای خوبی پیش پایتان بگذارند. اگر مجرد هستید و فردی نظر شما را به خود جلب کرده است. از آنجا که امروز جذابیت شما افزایش یافته، شانس این که جواب مثبت از او بشنوید زیاد است. پس این فرصت را از دست ندهید و با او تماس بگیرید و حرف دل خود را بیان کنید. فرصت شغلی برایتان فراهم می شود که بهتر است در مورد آن خوب فکر کنید.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

فعالیت فیزیکی زیادی دارید که شما را به شدت خسته کرده است، به همین دلیل ممکن است کارهایتان را با سرعت کمتری پیش ببرید. اطرافیان تان نیز از این که شما همیشه پر از انرژی بوده اید و حال مانند یک لاک پشت عمل می کنید، سورپرایز شده اند. تا جایی که می توانید به خودتان استراحت دهید زیرا باید انرژی لازم را برای کارهای دیگر ذخیره کنید. تنها برای کارهای روزمره خود که احتیاج زیادی به تمرکز ندارند، وقت بگذارید. چیزی شما را از پیشرفت رابطه عاطفی تان منع کرده است. سعی کنید این مشکل را ریشه یابی کنید وگرنه این سد هر روز بزرگ و بزرگ تر خواهد شد.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

شرایط کنونی شما خیلی بر وفق مرادتان نیست اما این شمایید که باید مدارا کنید. سعی کنید میزان صبرتان را بالا ببرید تا این دوران بگذرد. یکی از دوستان قدیمی که رابطه اش را با شما قطع کرده بود، بار دیگر به سمت تان باز می گردد. اگر می خواهید برخلاف گذشته همه چیز به خوبی پیش رود، کمی منطقی تر عمل کنید. از امروز به بعد از نظر کاری پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید داشت به شرط آنکه توانایی هایتان را بیشتر نشان دهید. این روزها به سلامتی تان اهمیت بیشتری دهید در غیر این صورت از کارهایتان عقب خواهید افتاد.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز در خانه احساس دلگیری می کنید زیرا یکی از اعضای خانواده یا دوستان تان از شما دور شده است و نبودنش به شدت احساس می شود. بهتر است تا بازگشت او خودتان را سرگرم کنید تا نبودش چندان به چشم نیاید. مهم نیست که چقدر تلاش کرده اید تا رابطه عاطفی گذشته خود را فراموش کنید، شما هنوز هم درگیر آن هستید اما یادتان باشد که تا عشق قدیم خود را فراموش نکنید، نمی توانید وارد رابطه ای جدید شوید. برای به دست آوردن آنچه می خواهید باید خودتان دست به کار شوید. بنابراین تکیه کردن به دیگران را فراموش کنید و مستقل تر باشید.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز یکی از دوستان تان که به کمک احتیاج دارد نزد شما می آید اما شما خودتان آنقدر کار روی سرتان ریخته که وقت هیچ کس را ندارید. در چنین شرایطی نگران عقب افتادن کارهایتان نباشید، شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق به تمام کارهایتان برسید. پس دل طرف مقابل تان را نشکنید. ممکن است روزی شما نیز در موقعیت او قرار گیرید و محتاج کمک باشید. اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اید، به جای بهانه گرفت و غر زدن بهتر است با شریک زندگی تان گفتگو کنید و به فکر راه حل آن باشید.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

موضوعی ذهن تان را بهم ریخته است اما در این شرایط باید خونسردی خود را حفظ کنید زیرا آنقدرها هم که فکرش را می کنید بد نیست. کمی زمان دهید تا همه چیز مانند اول شود. یکی از دوستان نزدیک تان ممکن است برای مدت کوتاهی شما را ترک کند و این موجب می شود که شما احساس تنهایی کنید. اما نگرانی را کنار بگذارید زیرا از طریق تلفن یا ایمیل می توانید با او در ارتباط و جویای حالش باشید. خودتان را به دست امواج بسپارید تا بهترین را برایتان رقم زند.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

اگر امروز در خانه بمانید ممکن است است فکرهای بی ربط به ذهن تان خطور کند و اعصاب تان را بهم بریزند. مهم نیست هوا آفتابی باشد یا بارانی، به نفع تان است به بیرون از خانه بروید و حواس تان را با گشت و گذار پرت کنید و مثبت نگر باشید. شما فرد مهربانی هستید اما این مهربانی و گذشت بی اندازه ممکن است به شما آسیب برساند. حمایت کردن دیگران خوب است اما نه به قیمت آزار خودتان. پس بهتر است در این روزها برای خودتان بیش از دیگران وقت بگذارید. به زودی یک میهمانی پر از اتفاقات خوب در راه دارید.

فال روزانه ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز مجبورید روی پروژه ای کار کنید، اگر چه تمرکز کافی دارید اما عدم خلاقیت تان شما را از ادامه کار وا می دارد. بهتر است کارهای امروزتان را به فردا بگذارید تا خلاقیت تان بار دیگر شکوفا شود. به زودی به یک میهمانی دعوت می شوید و فردی را ملاقات می کنید که اگر چه ممکن است در نگاه اول برایتان جذاب نباشد اما رفته رفته به یکی از مهم ترین افراد زندگی تان تبدیل خواهد شد. یادتان باشد که صبر حلال بسیاری از مشکلات است. این روزه اعضای خانواده تان بیش از همیشه به شما نیاز دارند، آنها را تنها نگذارید.

print

پاسخی بگذارید