گروه: اجتماعی
تاریخ: 0:47 :: 2019/01/14
فال روزانه دوشنبه 24 دی 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که 24 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی پرانرژی، سخاوتمند، دارای تمرکز بالا، اجتماعی و صمیمی، متواضع و با صداقت، سخت کوش و مثبت اندیش هستید.

سرویس اجتماعی اقتصاد شمال ،شما می توانید خیلی راحت با افراد مختلف کنار بیایید و ارتباط برقرار کنید. با این همه باید به دمدمی مزاجی و لجبازی هایتان غلبه کنید تا انسان بهتری شوید. امسال باید توجه بیشتری به سلامتی خود داشته باشید و مواظب باشید به خاطر فشار و استرس زیادی که به خود وارد می کنید مریض نشوید. در کار کردن زیاده روی نکنید و فشار و استرس زیادی به خود وارد نکنید. یوگا و مدیتیشن راه خوبی برای رهایی از این فشارها خواهند بود. سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید امسال به ثمر خواهند نشست و سود زیادی را روانه ی حساب بانکی شما خواهند نمود. شاید بخواهید فعالیت تجاری در زمینه های جدیدی را هم امتحان کنید، اگر این کار را از روی برنامه و حساب شده انجام دهید بدون شک موفق خواهید شد. فعالیت های تجاری خود در کشورهای خارجی را هم گسترش خواهید داد، اما بهتر است در اعتماد کردن به افراد جدیدی که آنها را نمی شناسید دقت بیشتری داشته باشید. شما با تلاش زیادی که در محل کارتان از خود نشان می دهید موفقیت های زیادی را برای خود رقم خواهید زد، اما ممکن است حقوقتان به اندازه ای که انتظار دارید افزایش نداشته باشد. اگر هنوز مجرد هستید احتمال اینکه امسال به خانه ی بخت بروید بسیار زیاد خواهد بود. اگر هم متأهل هستید امسال زندگی زناشویی لذت بخشی را برای شما به همراه خواهد داشت. بهمن، اردیبهشت و تیر بهترین ماه های سال هستند.

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز مسائل شخصی مختلف تمام مدت ذهن شما را به خود مشغول کرده اند. دلتان می خواهد بی آنکه کسی یا چیزی حواستان را پرت کند به مشکلاتتان رسیدگی کنید و به همین دلیل هم ممکن است تصمیم بگیرید که بخشی از روز را به تنهایی بگذرانید. شاید بخاطر مسئولیت هایی که دنیای اطرافتان به شما تحمیل می کند غیر ممکن باشد که به اندازه ای که خودتان دلتان می خواهد برای مسائل خود وقت بگذارید، اما اجازه ندهید که این موضوع باعث ناراحتی شما شود. به موضوعاتی که از اهمیت و اولویت بالاتری برخوردار هستند رسیدگی کنید و بعد به سراغ کارها و مسئولیت های امروزتان بروید و بقیه ی آنها را به روز دیگری موکول کنید.

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

شاید امروز در انتظار یک نامه، تماس و یا پیام بسیار پراهمیت باشید و هر لحظه چشم به راه و در انتظار رسیدن آن باشید. این تماس، نامه یا پیام به احتمال زیاد از طرف یکی از دوستان شما و یا از شخصی است که دوستش دارید. شاید در رسیدن آن به دست شما تأخیرهایی پیش بیایند و همین باعت ناراحتی و یا حتی عصبانیت شما شود. به جای اینکه خودتان را با فکر کردن به این تأخیرها دیوانه کنید بهتر است سر خودتان را با کارهای دیگری که دارید گرم نگه دارید. اگر از وقت خود به درستی استفاده کنید زمان به سرعت برق خواهد گذشت و خیلی زود آنچه منتظرش هستید به دستتان خواهد رسید و خیالتان راحت خواهد شد.

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز نگرانی های بیهوده در ارتباط با مسائل مالی ذهن شما را به خود درگیر کرده اند. به احتمال زیاد یکی از نزدیکان شما اطلاعات اشتباهی را در ارتباط با وضعیت مالی شما، یا اوضاع اقتصادی جامعه که می توانند وضع مادیتان را تحت تأثیر قرار دهند به شما منتقل کرده و باعث ایجاد این نگرانی ها شده است. وقت خودتان را با این نگرانی های بیهوده هدر ندهید. پیش از آنکه خودتان را با این فکرها دیوانه کنید صحت این اطلاعات را مورد بررسی قرار دهید. به احتمال زیاد متوجه خواهید شد که این اطلاعات غلط هستند. به نفعتان است که زمان زیادی را به بازی های کامپیوتری اختصاص ندهید، زیرا زمانی به خودتان خواهید آمد که بخش بزرگی از وقتتان را به بازی کردن گذرانده اید!

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

شما زیاد خودتان را به خاطر چیزهای کوچک و بی اهمیت و حتی به خاطر چیزهای بزرگ و مهم نگران نمی کنید! اما امروز اوضاع فرق می کند و نگرانی و احساس عدم امنیت در ارتباط با یکی از روابطی که دارید ذهن شما را درگیر کرده است. شاید پای رابطه ی عاطفی فعلیتان در میان باشد و به دلیل اینکه نتوانسته اید به اندازه ای که انتظار داشته اید با طرف مقابلتان صحبت کنید نگران شده باشید و فکر کنید امنیت رابطه تان به خطر افتاده است. این نگرانی های شما به احتمال زیاد هیچ پایه و اساسی ندارند و بهتر است قبل از هر قضاوتی در رابطه با این موضوع با طرف مقابلتان صحبت کنید تا مبادا سوءتفاهمی پیش بیاید.

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

نگرانی هایی در ارتباط با مسائل کاری و همچنین وضعیت سلامتی شما ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. استرس در ارتباط با کارهایی که دارید انجام می دهید شما را در بر گرفته است و به همین دلیل هم نسبت به همیشه انرژی کمتری در وجود خود احساس می کنید. بهترین راه حل برای وضعیت فعلی این است که روی کارهایی که در دست انجام دارید تمرکز کنید و سپس باقی مانده ی وقتتان را به استراحت اختصاص دهید. تا وقتی به اندازه ی کافی استراحت نکنید از این احساس استرس رهایی نخواهید داشت. کمی تفریح و خوش گذرانی در کنار آنهایی که دوست دارید بهترین راه حل برای بهتر شدن حالتان خواهد بود.

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

شاید بخواهید امروز بخشی از وقتتان را با دوستان نزدیک و یا شخصی که دوست دارید بگذرانید. با این حال، کارهای زیادی که به عهده تان هستند و باید به تنهایی از پس انجام آنها بربیایید. این کارها از اهمیت زیادی برخوردار هستند و نباید به سادگی از آنها بگذرید. شما احساس می کنید که انگار در میان جمعیتی انبوه تنها مانده اید. وقتتان را با احساس تأسف و دلسوزی برای خودتان هدر ندهید. اولویت را به کارهایتان بدهید و به مسئولیت های خود رسیدگی کنید، بعد از تکمیل کارهایتان می توانید با خیال راحت و بدون اینکه نگران کارهای انجام نشده تان باشید با آنهایی که دوست دارید وقت بگذرانید و خوش باشید.

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

اگر دیشب در خوردن و آشامیدن زیاده روی کرده باشید امروز صبح زیاد حال خوبی نخواهید داشت و احساس کسالت و بی حوصلگی کرده و دلتان نمی خواهد از جایتان بلند شوید. این که هر از گاهی کمی به خودتان استراحت بدهید و هر چقدر که دلتان می خواهد بخورید هیچ اشکالی ندارد، اما نباید آنقدر زیاده روی کنید که روزتان خراب شود. به هر حال، حالا که دیگر کار از کار گذشته با کمی ورزش سموم را از بدن خود خارج کرده و علاوه بر سوزاندن کالری های اضافی سرحال شوید. در حدود نیمه های روز یک تماس تلفنی از جانب یکی از دوستان یا اعضای خانواده خبرهای مهمی را برای شما به همراه خواهد داشت.

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

در حال حاضر ممکن است که شما در روند تغییر شغل باشید و قصد داشته باشید در محلی تازه و یا یک زمینه ی حرفه ای متفاوت شروع به فعالیت کنید. این تلاش های شما برای بهبود بخشیدن به زندگی خودتان و عزیزانتان بی اثر نخواهند بود و دیر یا زود نتیجه ی زحمات خود را به طور ملموس در زندگی روزمره ی خود احساس خواهید کرد. شاید این تغییر شغل باعث شود محبور باشید برای مدتی در سایر فعالیت های اجتماعی خود وقفه ایجاد کرده و فقط روی کارتان متمرکز شوید، اما باید مواظب باشید که در این روند نسبت به خانواده و به ویژه عشقتان کوتاهی نکنید. مگر شما این کار را جز زندگی سعادتمندانه در کنار عشق خود برای چیز دیگری هم می خواهید؟!

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز دوری یکی از اعضای خانواده و یا عشقتان باعث دلتنگی شما شده است و خبری از آن شخصیت سرزنده و سرحال همیشگی شما نیست. شاید برای سرگرم کردن خودتان تمام بعدازظهر جلوی تلویزیون لم بدهید و هر برنامه ی به درد نخوری که تلویزیون دارد را تماشا کنید، اما این کار در نهایت باعث خواهد شد که حتی افسرده تر و عصبی تر شوید. بهتر است به جای این که در خانه بنشینید، بیرون بروید و در پارک نزدیک خانه تان قدم بزنید و یا تا کتاب فروشی محلتان پیاده روی کنید و خودتان را در دنیای کتاب ها غرق کرده و یکی دو تا کتاب خوب بخرید. مطمئن باشید این کارها به بهتر شدن حالتان کمک خیلی بیشتری خواهند کرد.

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید وقتی در آینه به خودتان نگاه می کنید، از آنچه می بینید وحشت خواهید کرد. شما احساس می کنید که ظاهرتان در وضعیت خوبی قرار ندارد و به این فکر می افتید که راه درمانی برای بهتر کردن وضعیت ظاهری خود پیدا کنید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید به ظاهر خود رسیدگی کنید، اما در واقع ظاهر شما خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید و مشکل اصلی در ذهن شماست! قضاوت فعلی شما در مورد ظاهرتان تحت تأثیر کاهش قابل توجه اعتماد به نفستان قرار دارد. دیدار با کسی که دوست دارید راه حل خوبی برای رهایی از این مشکل خواهد بود، او می تواند خیالتان را از این بابت که در اشتباه هستید راحت کند!

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز ایده های جالبی به ذهنتان خواهند رسید، اما شاید ندانید که چطور باید این ایده ها را عملی کرده و یا راهی برای به تصویر کشیدن آنها پیدا کنید. زیاد به خودتان فشار نیاورید. اگر فعلا نمی توانید راهی برای عملی کردن این ایده ها پیدا کنید آنها را یک جا یادداشت کنید تا بتوانید بعدا دوباره به آنها مراجعه کنید. یکی از نزدیکانتان امروز زیاد حال خوبی ندارد و شاید بخواهید بخشی از امروزتان را در کنار او بگذرانید. شاید برای این کار انرژی و تلاش زیادی صرف کنید اما خیالتان از این بابت که طرف مقابلتان زحمات شما را می بیند و قدر خوبی هایتان را می داند راحت باشد. این روزها برای همه ی ما پیش می آیند و این شخص روزی این خوبی هایتان را جبران خواهد کرد.

فال روزانه ۲4/ ۱۰/ ۱۳۹۷

امروز شما بخشی از زمانتان را در خلوت و تنهایی و با انجام کارها و پروژه های شخصیتان خواهید گذراند. برای گذراندن باقی مانده ی زمانتان بر سر یک دو راهی قرار خواهید گرفت. از طرفی احساس می کنید که باید حتما در فعالیت های اجتماعی که از قبل برای حضور در آنها برنامه ریزی کرده اید و جمع هایی که به آنها دعوت شده اید و افراد زیادی هم در آنها حاضر هستند حضور پیدا کنید. از طرف دیگر هم دلتان می خواهد با شخصی که دوست دارید دیدار کنید و به شدت احساس دلتنگی می کنید. لزومی ندارد که تنها یکی از این دو را انتخاب کنید، حتما می توانید راهی برای ایجاد تعادل و رسیدگی به هر دو پیدا کنید. کمی فکر کنید!

منبع:برترین ها

print

پاسخی بگذارید

*

code