گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
فال روزانه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷

دوست عزیزی که ۱۹ آبان به دنیا آمده ی، تولدت مبارک! امسال سالی ست که اتفاقات مهمی در زندگی تان رخ می دهد به طوری که مسیرتان را از این رو به آن رو خواهد کرد.

این تغییرات چون ستاره ای زندگی شما را روشن و از این رو به آن رو خواهد کرد. آن را به فال نیک بگیرید و تا انتهای سال از تاثیرات آن در جوانب مختلف زندگی تان استفاده کنید و لذت ببرید. شما در زندگی تلاش های زیادی کرده اید اما هنوز به آنچه لایق اش هستید نرسیدید. نگران نباشید و به تلاش تان ادامه دهید زیرا به زودی نتیجه آن را خواهید دید. ماههای آخر سال بهترین روزهایتان را تجربه خواهید کرد. شما روابط اجتماعی خوبی دارید اما از آن استفاده نمی کنید. اگر ارتباط تان را با دیگران گسترش دهید می بینید که چه فرصت هایی، هم در زمینه کاری و هم عاطفی، پیش رویتان قرار خواهد گرفت. ماه بهمت منتظر یک خبر غیر منتظره باشید. همانقدر که به احساس در مورد تصمیم گیری هایتان اهمیت می دهید، منطق را هم نادیده نگیرید. سالی پر از اتفاقات هیجان انگیز پیش رویتان است، از آن نهایت استفاده را بکنید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

خاطره تلخی که در گذشته داشته اید، دوباره ذهن شما را درگیر کرده. بهتر است گذشته را رها کنید زیراتنها مانع از پیشرفت شما در زمان حال می شود. به برخی افراد که در زندگی شما قدرت بیشتری دارند، این حق را داده اید تا برای زندگی تان تصمیم بگیرند اما به شما پیشنهاد می کنیم خود برای زندگی تان تصمیم بگیرید. در گفتگو با شخصی، اگر آرامش خود را حفظ کنید، به نتایج مثبتی خواهید رسید. به شما پیشنهاد می شود هر صبح با کمی ورزش استرس را از خود دور کنید و با ذهن و اندامی آرام، روزتان را آغاز کنید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

احساس می کنید تمام راههایی که رفته اید به بن بست خورده است و از این جهت ناراحت هستید اما سعی کنید در دام ناامیدی نیافتید. اگر نمی توانید انگیزه لازم برای اهداف تان را به دست آورید، تمرکز خود را روی کارهای دیگری بگذارید، شاید بد نباشد فعالیت های جدید را امتحان کنید. این راه به شما کمک می کند تا دوباره انرژی و انگیزه خود را به دست آورید. دوستی از راه دور پیغامی برایتان دارد که به زودی به دست تان می رسد و برو روحیه تان تاثیر مثبت می گذارد.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

با یکی از اطرافیان تان درگیر شده اید اما زیاد خودتان را درگیر نکنید زیرا این شرایط موقتی ست و رابطه شما خیلی زود مانند قبل می شود. از آنجا که حوصله کافی برای انجام کارهای مهم را ندارید، بهتر است در این شرایط به دنبال کارهای دیگری که به آن علاقه دارید، بروید. زمان مناسبی برای در خانه ماندن نیست، برای خود برنامه ای مفرح خارج از خانه ترتیب دهید. پولی در راه است که بهتر است بخشی از آن را برای آینده کنار بگذارید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

روحیه خلاقانه شما افزایش یافته و دوست دارید که کاری منحصر بفرد و هیجان انگیر انجام دهید. ما نیز شما را به این کار تشویق می کنیم زیرا نتیجه آن یک شاهکار هنری خواهد شد. اگر مجرد هستید، در میهمانی که به زودی دعوت می شوید، حضور یابید زیرا فرصت های تازه ای برای شروع روابط عاطفی پیش پایتان قرار می گیرد. اگر متاهل هستید، به زودی تغییری بزرگ در زندگی تان رخ می دهد. اگر به چیزی که می خواستید تا به حال نرسیدید، ناامید نمی شوید زیرا به زودی همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

برای تصمیم گیری در مورد موضوعی میان عقل و احساس گیر کرده اید. در این شرایط سعی کنید که به ندای درون تان توجه کنید و کاری را که درست است، انجام دهید. صداقت و رک بودن می تواند در این شرایط به کمک تان آید. با شریک زندگی تان درگیری کوچکی پیدا خواهید کرد اما سعی کنید که همان موقع پرونده اش را ببندید، در غیر این صورت اوضاع بدتر از آنچه که هست می شود. خبری از راه دور به دست تان می رسد که بهتر است در مورد آن زود تصمیم نگیرید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

امروز تمرکز کافی را برای انجام وظایف روزمره تان نداشته باشید. اما اجازه ندهید که این حالت مانع از پیشرفت تان شود. مشکلاتی که اخیرا با آنها دست و پنجه نرم می کنید، به دلیل عدم ارتباطات تان با دیگران است. اگر ارتباطات خود را گسترش دهید و مسائل را با توضیحات کامل تری منتقل دهید، مطمئنا می توانید کنترل امور را بهتر از زمان حال به دست گیرید. در انتهای روز، خبر خوب و دست اولی به دست تان می رسد که تمام خستگی هایتان را برطرف خواهد کرد.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

امروز به طور ناگهانی مسئولیت های غیر منتظری را به دوش می گیرید، حتی ممکن است مجبور شوید که به سفری کوتاه بروید اما نگران نباشید زیرا بازتاب آن را به زودی خواهید گرفت. فردی از نزدیکان تان به کمک شما احتیاج دارد، کارهایتان را به کناری بگذارید و او را در اولویت کارهایتان قرار دهید. تاخیر می تواند تمام برنامه هایتان را خراب کند، پس بی وقفه به راهیکه انتخاب کرده اید، ادامه دهید. با این روش احساس مثبت بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

چند روزی است که مسئله ای ذهن شما را به خود درگیر کرده است و این موضوع امروز آنقدر شدت می یابد که مانع از پیش بردن برنامه های روزمره تان شده و تمرکز شما را به کل بهم زده است. سعی کنید به آن زیاد فکر کنید و تمرکز خود را بر کارهایتان، به خصوص اگر موضوعات مالی است، بگذارید تا خدایی نکرده اشتباهی رخ ندهد. اگر می خواهید آرامش داشته باشید، سرتان توی کار خودتان باشد. فردی از راه حواس اش به شماست، بهتر است که به اطراف تان دقت بیشتری کنید.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

این روزها کارهای سنگینی بر دوش تان بود اما بهتر است که امروز از سنگینی باری که بر دوش می کشیدید، بکاهید. در این مسیر می توانید از دیگران کمک بگیرید. شما تنها نیستید و حامیان زیادی در اطراف تان دارید که می توانند در پیشرفت کار شما تاثیرگذار باشند، پس از آنها غافل نشوید. به طور غیر منتظره به یک میهمانی دعوت می شوید، نگران آن هستید که چه بپوشید. ما لباسی ساده اما کلاسیک را به شما پیشنهاد می دهیم. مطمئن باشید که در جمع خواهید درخشید. در انتهای شب خبر خوبی از طرف یکی از دوستان به دست تان می رسد.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

به دنبال تغییری در زندگی تان هستید اما فکر می کنید که نمی توانید از پس مسئولیت های آن سربلند بیرون آیید اما این نگرانی شما بی مورد است زیرا قرار نیست که شما این کار را به تنها پیش ببرید. دیگران هم می توانند به کمک شما آیند. یکی از چیزهایی که باید به آن توجه کنید این است که در مقابل احساسات تان بایستید تا مانع پیشرفت شما نشوند. گاهی باید احساسات را کنار گذاشت و با منطق جلو رفت، کاری که شما مدت هاست از انجام آن خودداری می کنید. این بار به عقل اجازه تصمیم گیری دهید تا موفقیت از آن شما شود. کلید موفقیت شما در چنین روزی اعتماد به نفس بالاست.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

شاید از تلاش های امروزتان خسته شده باشید اما بدانید که نتیجه آن را در چند ماه آینده خواهید. از انجام کارهایی که نیاز به خلاقیت دارند، گریزان نباشید. استعداد شما بیش از آنچه شما فکرش را بکنید است کافی است برای خودتان وقت بگذارید و کشف شان کنید. شخصی را به طور پنهانی دوست دارید، باید بگوییم که او نیز به شما علاقه دارد اما به دلایلی از بیان احساسات خود گریزان است. با او قراری بگذارید و راز دلتان را فاش کنید. اگرچه این کار پر از استرس اما بسیار لذت بخش خواهد بود.

فال روزانه ۱۹/ ۰۸/ ۱۳۹۷

امروز خاطرات گذشته به سراغ تان می آید و احساس پشیمانی نسبت به آنچه در گذشته تجربه کرده اید، می کنید. اگر چه شما از اعتماد به نفس بالایی برخوردارید اما گاهی ترس های کودکی مانع پیشرفت شما شده و موجب می شوند که محتاط تر عمل کنید. پیشنهاد ما این است که گذشته ها را دور بریزید و فضا را برای وقوع اتفاقات خوب باز کنید. در مورد موضوعی بر سر دو راهی گیر کرده اید. برای این که از این شک خلاص شوید، از یکی از نزدیک ترین افراد زندگی تان بخواهید که با شما همفکری کند. مطمئنا با مشورت به نتیجه بهتری خواهید رسید.

منبع:برترین

print

پاسخی بگذارید