معاون درمان وزارت بهداشت اعلام کرد:
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۱۱:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۶

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که بیمارستان های دولتی در ایام تاسوعا و عاشورا فعالیت 100 درصدی خواهند داشت، افزود: داروخانه‌های بیمارستان‌ ها و داروخانه ‌های شبانه ‌روزی در سراسر کشور نیز در روزهای تعطیل فعال خواهند بود.

دکتر قاسم جان بابایی افزود: پزشکان متخصص مقیم در این ایام برای دسترسی مردم به خدمات درمانی به صورت 24 ساعته در بیمارستان حضور خواهند داشت.
وی درخصوص ارائه خدمات درمانی در ایام عزاداری عاشورا و تاسوعا، گفت: در ایام تعطیل عزاداری حسینی، تمام بیمارستان های دولتی با تمام پتانسیل موجود، فعالیت خود را ادامه خواهند داد و طی برنامه ریزی های انجام شده نیروی انسانی و کادر درمانی کافی در بیمارستان ها حضور خواهند داشت.
معاون درمان وزارت بهداشت افزود: پزشکان متخصص مقیم در این ایام برای دسترسی مردم به خدمات درمانی به صورت 24 ساعته در بیمارستانها حضور خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: همچنین بخش اورژانس بیمارستان ها و اورژانس 115 سراسر کشور برای خدمت رسانی هر چه سریع تر به مصدومان و بیماران احتمالی و عزاداران حسینی فعالیت کامل و ویژه خواهند داشت و لذا مردم در صورت نیاز به اقدامات اورژانسی می توانند با 115 تماس بگیرند.
دکتر جان بابایی تصریح کرد: داروخانه‌های بیمارستان‌ ها و داروخانه ‌های شبانه ‌روزی در سراسر کشور نیز در روزهای تعطیل فعال خواهند بود و تمام بیمار ستان های دولتی موظف به پذیرش بیماران هستند.
وی در پایان از همه همکاران اورژانس 115، پزشکان، پرستاران و کادر درمان برای پوشش خدمات درمانی در ایام عزاداری اباعبدالله حسین (ع) قدردانی کرد.

منبع:ایرنا

print

پاسخی بگذارید