تاریخ: ۹:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
قیمت سکه از ۳ میلیون تومان گذشت

قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران با رشد همراه بود به نحوی که نرخ سکه بهار آزادی طرح جدید از سه میلیون تومان عبور کرد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز دوشنبه یازدهم تیر ماه ۹۷ در بازار تهران با ۵۲ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته با رقم ۳ میلیون و ۵ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۸۰ هزار تومان رشد قیمت نسبت به روز گذشته به ارزش ۲ میلیون و ۸۱۴ هزار تومان داد و ستد شد.

از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۴۸ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۲۷ هزار تومان رشد به ارزش ۷۷۲ هزار تومان معامله شد. بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی با ۲ هزار تومان افزایش ۴۲۱ هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش قیمت ۵ هزار و ۸۵۰ تومانی به ارزش ۲۴۷ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

با این حال، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا با یک تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۲۶۲ تومان قیمت خورد. همچنین هر یورو با ۱۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۹۷۰ تومان و هر پوند نیز با ۹ تومان افت ۵ هزار و ۶۱۸ تومان ارزش‌گذاری شد.

print

پاسخی بگذارید