تاریخ: ۱:۵۳ :: ۱۳۹۹/۰۱/۲۷
ماجرای اسکلت و لمینت دندان

۳ خانواده برای شناسایی اسکلت های جوان به قتل رسیده آزمایش DNA دادند.

سرویس حوادث:به گزارش  رکنا، آخرین روزهای اسفند ماه سال گذشته ماموران در جریان پیدا شدن اسکلت های یک انسان در منطقه وردآورد شدند که تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه در محل حاضر شدند.

کارآگاهان با حضور در صحنه جرم با اسکلت های یک انسان که دست راستش در کنار جسد نبود روبرو شدند و در ادامه تیم پزشکی قانونی و تشخیص هویت برای تجسس های فنی در محل حضور پیدا کردند.

تیم پزشکی قانونی حاضر در محل در بررسی ها پی بردند که جسد برای یک پسر ۲۵ ساله است که همه دندان هایش لمینت شده و عاملان جنایت برای پنهان ماندن سرنخ های پلیسی اقدام به آتش زدن جسد کرده و ۳ ماه از این جنایت هولناک می گذرد.

در ادامه تحقیقات میدانی با توجه به تکه های سوخته شده پتو در اطراف محل کشف جسد مشخص شد عاملان جنایت جسد را در لای یک پتو پیچیده و سپس به آتش کشیده اند که فرضیه جنایت در یک محل دیگر و انتقال آن به این منطقه پررنگ شد.

در این شاخه از تحقیقات بازپرس پرونده دستور داد تا اسکلت های پسر جوان به پزشکی قانونی منتقل شود و برای شناسایی جسد تحقیقات از پرونده های فقدانی کلید زده شود.

پیدا شدن اسکلت

کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران در بررسی پرونده های افراد گمشده به ۳ خانواده رسیدند که مشخصات گم شده شان با توجه به مدت زمان و مشخصات سنی با جسد نزدیک بود که این خانواده ها به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی مراجعه کردند و آزمایشات DNA را انجام دادند.

در حالیکه هنوز جواب آزمایش ها DNA خانواده ها و جسد زمان بر است کارآگاهان احتمال می دهند که این جوان اهل کشور افغانستان باشد چون مشخصات خانواده هایی که به اداره پلیس مراجعه کردند با جوان به قتل رسیده نزدیکی زیادی ندارد و تنها برای اطمینان دستور آزمایشات DNA صادر شده است.

بنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی برای شناسایی جسد و عاملان این جنایت هولناک در اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

print

پاسخی بگذارید

*

code