تاریخ: ۱۰:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۲۹

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک‌ پاسارگاد (نوبت دوم)، در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ در محل تالار بزرگ وزارت کشور و با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد.

به گزارش اقتصاد شمال ، به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، در این مجمع که با حضور بیش از ۹۰ درصد از سهامداران برگزار شد، دکتر قاسمی به عنوان رییس جلسه، امین تفرشی و به‌داش به عنوان ناظرین و دکتر نعیمیان به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

در این جلسه بانک‌پاسارگاد با ارایه گزارش عملکرد خود به‌ طور شفاف و کامل، به ابهامات و سوالات سهامداران پاسخ داد. همچنین موارد مطرح‌ شده در جلسه با تایید و رای اعتماد اکثریت سهامداران به تصویب رسید.

بر این اساس ضمن تایید صورت‌های مالی بانک‌ پاسارگاد توسط سهامداران، میزان ۴۴ . ۴۶ ریال به‌ عنوان سود برای سال مالی ۱۳۹۶ تعیین شد. همچنین با رای سهامداران روزنامه اطلاعات به‌ عنوان روزنامه رسمی بانک انتخاب شد.

گفتنی است، بانک‌ پاسارگاد با توکل بر خداوند و بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران خود، ضمن رعایت کلیه قوانین و دستورالعمل‌های تعیین شده از سوی نهادهای نظارتی، تمام تلاش خود را برای حفظ منافع سهامداران به‌ کار بسته‌است. حضور اکثریت سهامداران و تایید موارد مطرح‌ شده نشان از اعتماد و اطمینان خاطر آنها نسبت به عملکرد خوب بانک‌ پاسارگاد است.

print

پاسخی بگذارید