تاریخ: ۱۰:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۴

تعداد ۲۵۰ میلیارد سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۲۷ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار معامله شده است.

از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۲۷ روز معاملاتی تعداد ۲۵۰ میلیارد و ۹۷۵ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۷۲۳ هزار و ۳۲۹ میلیارد ریال در ۱۴ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۸۴۱ دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۱۶۴ میلیارد و ۳۸۸ میلیون سهم به ارزش ۳۹۸ هزار و ۱۰۵ میلیارد ریال در ۷ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۸۵۶ نوبت در بازار اول؛ ۲۴۸ میلیارد و ۱۸۲ میلیون سهم به ارزش ۲۴۸ هزار و ۱۸۲ میلیارد ریال در ۶ میلیون و ۵۱۱ هزار و ۵۹ نوبت در بازار دوم؛ ۵۳ میلیون سهم به ارزش ۵۱ هزار و ۳۸۵ میلیارد ریال در ۲۲ هزار و ۳۳۵ نوبت در بازار بدهی؛ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون سهم به ارزش ۳۴ میلیارد ریال در ۲ هزار و ۵۲۱ نوبت در بازار مشتقه و ۲ میلیارد و ۴۹۹ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۲۵ هزار و ۶۲۳ میلیارد ریال در ۱۱۸ هزار و ۶۰۶ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

افزون بر این، شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۹۶ هزار و ۲۹۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۸۹ هزار و ۲۶۹ واحد افزایش معادل ۹۳ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۱۸۵ هزار و ۵۵۹ واحد رسیده است.

این گزارش می افزاید: شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۶۸ هزار و ۱۲۴ واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۲۰۶ هزار و ۴۸۷ واحد افزایش مواجه شده‌اند.

print

برچسب ها: , ,

پاسخی بگذارید