با حضور نظار قانونی صورت گرفت
تاریخ: ۲۰:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۴

با برگزاری مراسم چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه و با حضور نظار قانونی برندگان آن مشخص شدند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، در این مراسم که با حضور نمایندگان از دادستانی کل کشور، بانک مرکزی ج. ا.ا و وزارت امور اقتصادی و دارایی و عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران بانک برگزار شد، برندگان خوش شانس چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه مشخص شدند.

بنابر این گزارش، تعداد کل جوایز این دوره از قرعه کشی حسابها ۴۰۸ هزار و ۵۳۷ فقره بود که ۱۹۴ جایزه آن مربوط به کمک هزینه خرید مسکن (هر کدام به مبلغ یک میلیارد ریال)، ۳۹۴ جایزه کمک هزینه خرید خودروی ایرانی (هر کدام به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال) و ۴۰۷ هزار و ۹۴۹ جایزه کمک هزینه خرید صنایع دستی (هر کدام به مبلغ یک میلیون ریال) بود.

بر اساس این گزارش تعداد کل حساب های حائز شرایط قرعه کشی ۳میلیون و ۲۷۹ هزار و ۸۹۲ فقره بوده اند. این قرعه کشی بر مبنای تراکنش های حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه از پایان شهریور ماه سال۹۶ تا پایان شهریور ماه سال ۹۷ بوده و شرایط اعطای جایزه به برندگان، دارا بودن حداقل مبلغ ۲۰۰ هزار ریال است.

اسامی برندگان چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز، متعاقباً از طریق سایت بانک سپه اعلام خواهد شد.

print

پاسخی بگذارید