گروه: مذهبی
تاریخ: ۱۹:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۳

مسئول دبیرخانه جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا پایان مهر ماه سال جاری خبر داد.

مجید توسلی مدیر کل دفتر تهیه و تألیف متون و نشریات سازمان و مسئول دبیرخانه جشنواره کتاب دین گفت: مکاتبه با ناشران برای ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره کتاب دین آغاز شده و در کنار پوستر و بروشور هفتمین جشنواره کتاب دین ویژه نامه ششمین جشنواره کتاب دین نیز به بیش از هزار ناشر فعال کشور، ادارات کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور و ۳۰۰ پژوهشگاه و دانشگاه ارسال شده است.

وی ادامه داد: هفتمین جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر بدون تغییر نسبت به دوره قبلی در ۱۰ گروه با محورهای «علوم قرآن و حدیث»، «اصول، فقه و حقوق اسلامی»، «فلسفه، کلام، عرفان، اخلاق و مذاهب اسلامی»، «تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی»، «ادبیات‌ داستانی و رمان»، «کودک و نوجوان»، «علوم اجتماعی»، «علوم اقتصادی و مدیریت اسلامی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم رفتاری»، «علوم سیاسی، انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)» برگزار می‌شود.

معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی به منظور تجلیل از پژوهشگران، اندیشمندان و اهل قلم، هفتمین دوره جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر را برگزار می‌نماید. از این رو، از همه نویسندگان، محققان، پژوهش‌گران و ناشران گرانقدر دعوت می‌شود آثار خویش را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 

منبع:مهر

print

پاسخی بگذارید