تاریخ: ۲۳:۵۹ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷

بازی نساجی و پرسپولیس تهران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ پایان یافت.

سرویس ورزشی اقتصاد شمال ،هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور عصر امروز جمعه ۱۷ اسفند میان دو تیم نساجی و پرسپولیس تهران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با نتیجه مساوی ۱ بر ۱ پایان یافت.این دیدار در یک روز بارانی با حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر هوادار نساجی و پرسپولیس برگزار شد و در پایان حدود ۱۰۰ دقیقه تلاش بازیکنان دو تیم ، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر همچنان با تک امتیاز این بازی در صدر ماندگار شود.
گل نساجی قائمشهر را در دقیقه ۲۱ محمد مهدی نظری به ثمر رساند و گل تساوی قرمز پوشان نیز در دقیقه ۶۲ توسط سروش رفیعی که نیم فصل دوم به قرمز پوشان پیوست ، وارد دروازه میزبان شد.
** تعویض ها
پرسپولیس تهران : بشار رسن ( نیمه دوم مهدی ترابی ) ، سعید کریمی ( دقیقه ۵۸ ماریو بودیمیر ) و مهدی شریفی ( دقیقه ۷۱ کمال کامیابی نیا) .
نساجی قائمشهر : بویکر دافه ( دقیقه ۵۷ رحمان جعفری ) و سید محمد میری (دقیقه ۷۰ علی اصغر عاشوری ) .
**داوران
علیرضا فغانی داور وسط و اصلی این بازی بود که محمد منصوری و هادی طوسی به عنوان کمک داور او را یاری کردند و محمدرضا مدیرروستا هم عنوان دارو چهارم را در اختیار داشت.
نساجی قائمشهر با این تساوی و کسب ۲۳ امتیاز در رده دهم و پرسپولیس تهران نیز با این نتیجه و کسب ۴۲ امتیاز در رده اول جدول رقابت های لیگ برتر باقی ماند.

ایرنا

print

پاسخی بگذارید