تاریخ: ۲۲:۵۳ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
نماینده رشت:۱۴میلیارد دلاردربودجه ۹۸برای کالا اختصاص داده شد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال ۹۸، ۱۴ میلیارد دلار برای موضوع کالا اختصاص داده ایم.

به گزارش اقتصادشمال ،نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال ۹۸، ۱۴ میلیارد دلار برای موضوع کالا اختصاص داده ایم و با این کار دولت مکلفست برای صدور کارت اعتباری اقدام کند.

غلامعلی جعفرزاده در آخرین جسله شورای اداری شهرستان رشت با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه و ظالمانه علیه ایران اظهار داشت: حتی از داروهای بیماران صعب العلاج نگذشتند، هر چه به ذهنشان می رسید.
وی با بیان این که اگر چه تحریم سختست، اما با ادامه این مقاومت ها، می توان سال ۹۸ را سال شکست تحریم اعلام کرد، افزود: ما بهترین مردم را داریم که به رغم سلیقه ها،پای نظام و انقلاب ایستاده اند .
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سفر رئیس جمهوری به گیلان بیان داشت: مردم استان، بهترین میزبانی را از رئیس جمهوری داشتند، در این سفر پرخیر و برکت پروژه های بسیاری افتتاح شد که پروژه راه آهن قزوین به رشت منحصر به فرد بود.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اگر این راه آهن به بندر آستارا و خزر متصل شود، ۷۰ درصد معادل بودجه نفت از کریدور شمال به جنوب به دست می آید.
وی با یادآوری سفر اول رئیس جمهوری به استان گیلان تصریح کرد: در سفر اول، ۳۶ مصوبه داشتیم که به لحاظ ریالی ۱۵۶ درصد بودجه گرفتیم اما به لحاظ فیزیکی تنها ۱۵ مورد تحویل داده شد ، پول بیشتری گرفتیم اما کار کمتری انجام دادیم، ضروریست تا مدیران ما جدی تر پای کار باشند و پروژه ها را پی گیری کنند.
جعفرزاده در ادامه سخنانش با اشاره به برگزاری جلسه ای با ستاد دیه و اداره کل زندان های گیلان خاطر نشان کرد: بر اساس تصمیمات این جلسه، ۵۰۰ نفر از زندانیان غیرعمد اداره کل زندان های استان به زودی آزاد می شوند که ۵ / ۵ میلیارد تومان در این زمینه تامین اعتبار شده است.
نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی درباره جذب تسهیلات اشتغالزایی بیان داشت: در سال ۹۸ بایستی اهتمام جدی تری در این باره انجام گیرد، نه تنها شهرستان رشت بلکه در بقیه شهرستان ها بایستی به این مهم توجه شود.
شهرستان رشت با شش بخش ، ۲۹۳ روستا و ۱۸ دهستان، دارای ۹۳۰ هزار نفر جمعیت است که ۶۰درصد آنها شهری و ۴۰ درصد روستایی هستند.
ایرنا

print

پاسخی بگذارید