گروه: فرهنگی
تاریخ: ۰:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

حسین انتظامی با کسب ۹۵۹ رای از ۱۷۱۹ رای اخذ شده به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب شد.

سرویس فرهنگی اقتصاد شمال: انتخابات الکترونیکی هیات نظارت بر مطبوعات که مرحله دوم آن یکشنبه ۱۱ آذر با حضور ۱۷۱۹ نفر (مشارکت ۵۰.۳ درصدی) برگزار شد، دقایقی پیش به پایان رسید.

حسین انتظامی مدیرمسئول نشریه فارغ التحصیلان با تعداد ۹۵۹ رای و کسب ۵۵.۷۹ درصد آرا، به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب شد.

مهدی رحمانیان، مدیرمسئول روزنامه شرق نیز با تعداد ۵۳۸ رای و ۳۱.۳۰ درصد آرا در جایگاه دوم انتخابات الکترونیکی هیات نظارت بر مطبوعات قرار گرفت.

حسین انتظامی پس از اعلام نتایج، در پیامی از مشارکت همدلانه و فعال اهالی رسانه در امر انتخابات تقدیر کرد.

او نوشت: «مشارکت همدلانه همکاران رسانه‌ای در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، مهر تاییدی است بر اهمیت این جایگاه و بار گرانی است بر دوش آن که این امانت را به او سپرده‌اند.

ممنونم از مدیران مسئول بزرگواری که در این انتخابات شرکت کردند.

سپاسگزارم از نامزدهایی که خود را در معرض انتخاب قرار دادند و به این رقابت، گرما بخشیدند.

متشکرم از مسئولان انتخابات که شجاعانه ، بار دیگر شفافیت ، سهولت ، دقت ، فراگیری و مشارکت گسترده «انتخابات الکترونیک» را آزمودند و آن را به مدلی قابل اتکا برای سایر حوزه ها تبدیل کرده اند .

قدردانم از کسانی که مرا برگزیدند تا امین‌شان باشم.

حالا اما انتخابات پایان یافته است و از امروز، مثل هفت دوره گذشته که مورد اعتمادتان بوده ام نماینده تمام مدیران مسئول نشریات ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری خواهم بود؛ حتی آنان که انتخاب‌شان نبوده‌ام. ازین روست که برای پیمودن این مسیر صعب، از همگان درخواست هم‌یاری و از خداوند طلب توفیق دارم تا بر عهدی که مجددا امروز میان من و شما بسته شد، پایبند بمانم که فرمود :

بی معرفت مباش که در من یزید عشق / اهل نظر، معامله با آشنا کنند»

مرحله اول این انتخابات پیش از این در حالی به پایان رسیده بود که حسین انتظامی با کسب ۸۵۲ رای رتبه اول را از آن خود کرد اما برای منتخب شدن به پنج رای دیگر نیاز داشت. در مرحله اول نیز پس از انتظامی، مهدی رحمانیان، مدیرمسئول شرق با ۲۲۲ رای در جایگاه دوم قرار گرفته بود.

حسین انتظامی از سال ۸۳ به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات حضور داشته و هشت بار اعتماد اهالی مطبوعات را در انتخابات کسب کرده است.

اقتصاد گستر شمال انتخاب مجدد جناب آقای حسین انتظامی را تبریک می گوید و برای ایسان آرزوی سلامت و موفقیت دارد.

print

پاسخی بگذارید