تاریخ: ۲۰:۳۱ :: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱
واردات گوشی مسافری آزاد شد

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری و تلفن همراه از آزاد شدن مجدد واردات موبایل مسافری طبق روال موجود تا پیش از ٧ اسفند خبر داد.

به گزارش اقتصاد شمال ،ابراهیم درستی  با اشاره به آزاد شدن واردات گوشی مسافری مطابق روال گذشته ای که تا ۷ اسفند ماه جاری بود اظهار کرد: در جلسه‌ای که امروز با مهندس قبادی معاونت بازرگانی وزارت صمت و با حضور نماینده دادستان، گمرک، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد مقرر شد واردات گوشی تلفن همراه مسافری همچنان بر اساس رویه ای که تا پیش از هفتم اسفند ماه برقرار بود ادامه یابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی تصویری تلفن همراه و لوازم  جانبی با بیان اینکه واردات هر گوشی تنها با کارت ملی امکانپذیر است افزود: بر این اساس هر مسافر می تواند یک گوشی تلفن همراه وارد کشور کند و البته لازم است تا حقوق واردات تلفن همراه که وارد شده نیز به دولت پرداخت شود.

وی با تقدیر از رویکرد نماینده دادستانی در این جلسه گفت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده در جلسه امروز تا زمانی که مشکلات این بازار برطرف شود رویه اتخاذ شده ادامه خواهد داشت.

به گفته درستی هدف از اتخاذ تصمیم اخیر ایجاد آرامش نسبی در بازار موبایل تا پیش از اتمام سال است.

تسنیم

print

پاسخی بگذارید